EXTRÉME REPORT: UDÁLOSTI ODEHRÁVAJÍCÍ SE NAD LONDÝNSKÝM LETIŠTĚM GATWICK HROZÍ SKANDÁLEM ----------- AKTIVITA DRONŮ JAKO "KOUŘOVÁ CLONA" ZASTÍRAJÍCÍ PŘÍTOMNOST "UFO" --------- CO SE DĚJE V KALIFORNII ?

Před několika dny přišla poměrně zajímavá zpráva z prostředí ruských médií, která se přímo týká podivných událostí, které v poslední době panovaly ve vzdušném prostoru mezinárodního anglického letiště Gatwick. Londýnská vláda a na ní napojená média jsou známá tím, že nevynechají jedinou příležitost zaútočit proti ruským médiím.  Naposledy to byla anglická verze „Sputniku“, která vyvolala zcela neadekvátní hysterickou reakci ze strany Spojeného království (http://tass.com/politics/1037719). Tento případ jen potvrzuje to, co je již nějakou dobu patrné – a to je obrovská nervozita, která by se v posledních týdnech dala na „ostrovech“ doslova krájet.

Podle některých zdrojů však za tím vším stojí poměrně bizarní situace týkající se zvláštních aktivit objektů „UFO“ nad letištěm „Gatwick“. Tato aktivita byla anglickým mainstreamem prudce bagatelizována a svedena na nelegální používání „dronů“. Byla to totiž právě anglická verze Sputniku, která o výše uvedené událostí přinesla zajímavou reportáž včetně videí (https://sputniknews.com/europe/201812251070992067-gatwick-ufo-sightings/). Samozřejmě, že anglické vládě, která potřebovala sled těchto událostí před veřejností co nejvíce ututlat, se tento počinek ze strany Sputniku vůbec nelíbil.

Letiště Gatwick 20. prosince 2018

Situace zašla tak daleko, že premiérka Mayová musela vyvolat mimořádné zasedání vlády, na které se příběh tajemných „dronů“ řešil do všech detailů. Právě na tomto zasedání s největší pravděpodobností vznikla vymyšlená propaganda anglických médií o tom, že za vypouštěním dronů nad letištěm stojí skupina osoba, kterým je policie na stopě (https://www.express.co.uk/news/uk/1063353/Gatwick-drone-conspiracy-gatwick-emergency-minister-meeting-police-update). A protože policie nutně musela nalézt pachatele, mimo jiné proto, aby se uklidnila veřejnost, tak došlo záhy k zatčení páru osob (muže a ženy), kteří byli ihned umístěny do vazby, aby se po několika dnech prokázala, že jde o zcela nevinné a bezúhonné občany.

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.