"EXTREME REPORT": "THOROVO KLADIVO" OPĚT UDEŘILO ----------- JE HURIKÁN HARVEY PRODUKTEM RUSKÉHO METEOROLOGICKÉHO INŽENÝRSTVÍ ? ---------- PEKLO NA ZEMI V PŘÍMÉM PŘENOSU (2)

Se zpožděním nějakých 14-ti dní dostáváme informace o tom, že skupina vědeckých odborníků z korporace "Rostec", jež jsou na politické půdě v Rusku prezentovány předsedkyní Rady Federace, paní Matvijenkovou, požádali o provedení dalšího testu, který by byl tentokrát zaměřen na Kubu a který měl vést ke zmírnění katastrofického sucha (http://reliefweb.int/report/cuba/supporting-cuba-through-drought-century), jež dlouhodobě tento karibský ostrov sužuje.

K této žádosti došlo po sérii úspěšných testů nad Berlínem a Paříží o kterých jsem informoval v první části tohoto materiálu. Pokud vím, tak předsedkyně Matvijenková odeslala korporaci "Rostec" o několik dní později schvalovací dokument, který zároveň obsahoval podrobné meteorologické posouzení o možnosti praktického použití technologie vůči dvěma masivním vysokotlakým systémů, které působily především v západní části Kuby.

Dne 23. srpna 2017 došlo k použití technologie "EnMod" a to prostřednictvím dvou komerčních letů Aeroflotu - první linka vedla z Moskvy přes Brusel do Havany a druhá přes Dublin do Havany. Jakmile počal "EnMod" působit, došlo k přesně stejnému jevu, jako v předchozích případech (Moskva, Berlín, Paříž). Malá tropická vlna v enormně krátké době explodovala do bouře hrozivých rozměrů. Tato bouře se pak stala iniciační buňkou pro vznik hurikánu Harvey s kolizním kurzem státu Texas.

Pracovníci "National Weather Service" (NWS) byli zděšeni přičemž meteorologický jev komentovali ve smyslu - "....něco podobného jsme nikdy neviděli". Hurikán dostal také přezdívku "zombie, která povstala z mrtvých". Hurikán již na samém počátku své existence disponoval takovým potenciálem, že byl odborníky označen jako bezprecedentní a katastrofický.

V současné době se dá jíž bez nadsázky říci, že hurikán Harvey ohrozil miliony obyvatel USA a způsobil nejhorší povodně v novodobé historii Spojených Států (http://www.huffingtonpost.com/entry/houston-monday-harvey-update-dams_us_59a36d59e4b06d67e3389e47). Škody, které napáchal se odhaduj

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly