EXTRÉME REPORT: TAJEMNÁ "KREATURA Z ČERNÉ LAGUNY" - ONEMOCNĚNÍ Z VESMÍRU, NAD KTERÝM SI VĚDCI MARNĚ LÁMOU HLAVU

Ruské federaci se objevila zdánlivě nevinná informace o mimořádném zasedání „Rady Bezpečnosti“ o nejvyšším možném utajení, což už zase až tak běžné není.  Jak se dozvíme později, byl k tomu poměrně pádný důvod. Avízovaného jednání se zúčastnili zástupci ruského „Ministerstva zdravotnictví“, kteří sebou přinesli rozsáhlou studii zabývající se problematikou plísně „Candida Auris“ (https://en.wikipedia.org/wiki/Candida_auris) – záhadného houbového onemocnění.

Poprvé se tato nemoc objevila v roce 2009Japonsku, a to krátce poté, co se z „Mezinárodní kosmické stanice“ (kde se to jen hemží plísněmi a houbami - https://www.independent.co.uk/news/science/international-space-station-bacteria-fungi-disease-iss-a8858846.html), vrátil japonský astronaut Koichi Wakata (https://en.wikipedia.org/wiki/Koichi_Wakata). Jak uvedl Dr. Kasthuri Venkateswaran, uzavřené prostředí na orbitální stanici je všeobecně považováno ze zdravotního hlediska za extrémně nebezpečné. Toto onemocnění se během následujících let rozneslo po celé naší planetě a v současné době je označeno za velmi naléhavou hrozbu pro lidstvo (https://www.zerohedge.com/news/2019-04-06/mysterious-drug-resistant-germ-deemed-urgent-threat-quietly-sweeping-globe).

Vědecký svět děsí především její invazivnost a neuvěřitelná odolnost vůči stávajícím antibiotikům (https://sputniknews.com/viral/201904061073887711-deadly-candida-auris-threatens-humanity/). Jsou zaznamenána úmrtí v mnoha státech světa – USA, Indie, Pákistán, Venezuela, Jižní Afrika. Dr. Tom Chiller, vedoucí amerického „Mycotic Diseases Branch“ (MDB) velmi případným způsobem přirovnal toto plísňové onemocnění ke „kreatuře z černé laguny“.

Dr. Tom Chiller

Podle zpráv, které pronikly na veřejnost zhruba před měsícem – 6. března 2019, pověřila „Rada Bezpečnosti“ Ruské Federace „Ministerstvo zdravotnictví“, aby uvolnilo světové vědecké komunitě podrobnou analýzu infekčního onemocnění způsobené houbovitou plísní „Candidou Auris“ ke které došlo v jedné z moskevských

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.