EXTRÉME REPORT: STŘET GLOBÁLNĚ MOCENSKÉHO SYSTÉMU A ALIANCE ZJEVNĚ PŘECHÁZÍ DO "HORKÉ FÁZE" - JE OPRAVDU DONALD TRUMP V NEBEZPEČÍ? (2)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 13.01.2018 kategorie: Extreme Report

Je potřeba poznamenat, že "US Naval Intelligence", je nejstarší ze skupiny amerických zpravodajských služeb, neboť byla založena již v roce 1882, se zaměřením na likvidaci protistátních zločinů namířených proti americkému obyvatelstvu. V tomto ohledu je velmi smutné, že tato instituce za tu dobu zdegenerovala takovým způsobem, že je v současné době zařazena na pozici činitele "TOP 10" operací, které tzv. "pod falešnou vlajkou" formovaly náš svět. (http://www.thirdworldtraveler.com/Terrorism/10_False_Flag_Operations.html)

Zde jsou tři příklady:

Dne 15. února 1898 došlo na plavidle amerického námořnictva "USS Maine", které kotvilo v jednom z kubánských přístavů k explozi. Následně pak bez jakýchkoliv důkazů, nebo šetření "hodila" "US Naval Intelligence" vinu Španělsko. V důsledku toho vzplála tzv. "Španělsko - americká válka", která zasadila velký hřebík do rakve španělskému impériu, neboť Spojené státy převzaly kontrolu nejen nad Kubou, ale i nad Filipínami, Portorikem, Guamem a Havajskými ostrovy.

Dne 7. prosince 1941, podle oficiálního tvrzení, uskutečnila tehdejší "japonská říše" útok na Pearl Harbor - všeobecně známá věc. Ovšem skutečnost je taková, že ani zdaleka nešlo o nějaký zákeřný útok, tak jak je to oficiálně prezentováno. A to z jednoho prostého důvodu. "US Naval Intelligence" věděla s dostatečným předstihem, KDE a KDY k útoku na americké pacifické loďstvo dojde.

Jenomže zároveň vynaložila velké úsilí, aby tuto informaci zatajila, neboť tím USA získaly velmi dobrou záminku k vyhlášení války Japonsku. (Bylo potřeba se záštit oběťmi na životech apod.). Osobně nechápu, jak se poté oficíři z "ONI" mohli podívat pozůstalým do očí. To vyžadovalo skutečně velkou otrlost.

Dne 2. srpna 1964 došlo v Tonkinském zálivu k útoku tehdejšího Severního Vietnamu proti torpédoborci amerického námořnictva. V důsledku toho přišlo o životy v následné a zcela zbytečné "Vietnamské válce" miliony lidí. A opět, celá tato nebezpečná hra byla vyprovokována a řízena pod pomyslnou taktovkou "ONI".

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.