EXTRÉME REPORT: STŘET GLOBÁLNĚ MOCENSKÉHO SYSTÉMU A ALIANCE ZJEVNĚ PŘECHÁZÍ DO "HORKÉ FÁZE" - JE OPRAVDU DONALD TRUMP V NEBEZPEČÍ? (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 12.01.2018 kategorie: Extreme Report

V posledních dnech a týdnech se ve Spojených státech ději vskutku pozoruhodné věci, které mohou mít dalekosáhlé a dlouhodobé důsledky s dopadem na celosvětovou geopolitickou scénu. Jednotlivé nezávislé analýzy situace poukazují na fakt, že střet mezi "Globálně mocenským systémem" a "Aliancí" (která se usiluje o svržení stávajícího tyranského monetárního systému), postupně přešla do horké fáze.

Informace, týkající se předmětných událostí jsem rozdělil do dvou samostatných materiálů, které budou na sebe plynule navazovat. Pojďme se tedy do toho pustit. Zřejmě jste slyšeli o nedávných útocích na ruskou vojenskou základnu v Sýrii, které list "The Washington Post" označil jako "nové tajemství, které se objevilo ve válce v Sýrii". (https://www.washingtonpost.com/world/who-is-attacking-russias-main-base-in-syria-a-new-mystery-emerges-in-the-war/2018/01/09/4fdaea70-f48d-11e7-9af7-a50bc3300042_story.html?utm_term=.dcb2b432aa41).

Článek stojí určitě za přečtení. Díky úniku informací však s překvapením zjišťujeme, že v daném případě šlo o vysoce sofistikované tréninkové mise, jejichž cílem bylo aktivovat akci, která svým charakterem připomíná neblaze proslulou operací "9/11", ovšem tentokrát s cílem "eliminovat" současného amerického prezidenta Donalda Trumpa s tím, že tento bezprecedentní akt, je teoreticky očekáván v následujících týdnech, ne-li dnech.

Nabízí se tak samozřejmě otázka, zda je něco takového vůbec možné?

Podle všeho asi ano. Nasvědčuje tomu i zajímavý materiál, ze 6. ledna 2018, jež se objevil na serveru "Infowars" (https://www.infowars.com/live-breaking-down-latest-qanon-deep-state-revelations/) a který popisuje aktivity jistého insidera, který vystupuje pod pseudonymem "QAnon", jež mimo jiné úzce spolupracuje na platformě "Wikileaks".

Výše uvedený informátor upozornil na únik informací ze kterých vyplývá, že struktura a fungování tzv. "Deep State", se nachází v hluboké krizi a rozpadu. Analogické informace se začaly objevovat í v prostředí tzv. "Dark webu" (https://www.dailydo

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.