EXISTUJE OBŘÍ PODZEMNÍ PYRAMIDA V OBLASTI MEZI MCKINLEY A NOME NA ALJAŠCE? NOVÉ AKTUALIZOVANÉ INFORMACE (18)

Trojúhelníková UFO v lokalitě „temné pyramidy“

Nějak se mi podařilo dostat na povrch, nad tu obrovskou „podzemní černou pyramidu“ a poslední, co jsem viděla, byl všude dokola se rozprostírající se ledový příkrov. Nevím, jak dlouho to trvalo, byla jsem otřesená, ale po nějaké době jsem cítila, jak se otřásá země. Nejdříve jsem si myslela, že je to důsledek aktivity „temné pyramidy“, ale pak jsem uviděla, jak zpoza zemského povrchu stoupá k obloze několik trojúhelníkových plavidel.

Asi tři plavidla UFO trojúhelníkového tvaru se vznášela na ledovcovým polem
v místě nad „temnou podzemní pyramidou“. Přesně toto spatřila Dina Napier
v roce 1995 ve věku 22 let s lokací poblíž Mt.Kinley
(Mt.Denali), Aljaška.
Ilustrace © 2017 od Dina Napier

Otázka: Ta plavidla, které jste uviděla měla skutečně trojúhelníkový tvar?

Odpověď: Ano. Byly to ty nejpodivnější věci, které jsem kdy spatřila. Nebyly to normální letadla, ani neměly diskovitý design, pokud se na to ptáte. Ve spodní části jejich trupu svítila světla, červená světla. Byla to zvláštní světla. Když se ty objekty posouvaly nad zemským povrchem, vnímala jsem perleťovou barvu jejich trupu. V jedné chvíli jsem dokonce zaznamenala i růžový nádech, ale mohl to být odraz těch červených světel. Trup těchto strojů byl na okrajích tak nějak tlustší a zajímavým způsobem zaoblený. Tělesa se ke mně začala přibližovat a já cítila narůstající úzkost.

O několik vteřin jsem asi ztratila vědomí. Začala jsem opět vnímat ve chvíli, když se plavidla počala snášet k zemi. Zároveň jsem s hrůzou zjistila, že se nacházím uvnitř jednoho z nich. Kolem mne se nacházely transparentní stěny, takže jsem v dálce viděla pyramidy. Za okamžik jsem poznala egyptskou plošinu Gízy. Také jsem vnímala, jak ze spodní části letounů vychází nějaký druh energie, sestupující dolů do pyramid. Mohlo to být ovšem i opačně – energie mohla vycházet z vrcholků pyramid do spodní části vznášejících se trojúhelníkových plavidel. V tu chvíli pro mne b

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly