EVOLUCE VYOLANÁ SVĚTLEM

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

autor

07.02.2019 Esoterika

Frekvence zvuku a viditelného světelného spektra jsou si rovnocenné, jako barvy duhy. Změny těchto frekvencí se mapují do struktury biologického života. Biologický život je krystal. Vychází z hlubší základní frekvence projevující se jako geometrie.  Máme důkaz, že světlo dokáže změnit frekvencemi jeden živočišný druh na jiný. Budeme se věnovat radikálním informacím, které bourají vědecké a spirituální teorie. 

Oddělení spirituality od vědy v době renesance a reformace nebylo od náboženských vůdců příliš férové. Zatímco se náboženství zabývalo bohem, vědci se vypořádali se zbytkem vesmíru. Dokud v době renesance nenarazili na mrtvý vesmír. Dnes znovu objevujeme myšlenku, že byl celý vesmír vytvořen. Mezitím nám to přineslo množství psychických problémů, deprese, úzkost, obavy a pocit odpojení. Naši rodiče a prarodiče nevěří na vědomí po smrti. Záměrně nám byla vnucena myšlenka, že naše identita navždy zmizí. Snaží se záměrně popřít naši věčnou existenci. A věda po 400 let tvrdí to samé. Pravda je zametána pod koberec a zjištění mnoha důvěryhodných vědců nejsou publikována. Život není starý nudný darwinovský model s náhodnými mutacemi, kde přežije jen nejsilnější zabiják (jak se v současném nespravedlivém systému domnívají nenažraní elitáři pod vedením globálně-mocčenského systému a iluminátů).

Život je produktem vědomého vesmíru. Může se vyvíjet jen v četnosti. Dnes máme nástroje, jak dokázat, že existuje věčnost a Duše. Velmi stručně, vesmír začíná tvarem merkaby. Kapka vody s pískem vibracemi dále krystalizuje a rezonuje v geometrických tvarech. Bez vibrací se mění v bahno. Určité diatonické frekvence jsou jako bílé klávesy na klavíru s tím nejčistším zvukem. Vibrace zvuku se harmonicky dělí do stejných sad, frekvence vlny 360 Hz/sec nebo 432 Hz/sec jsou skvělé. S tím přišla myšlenka, že vesmír nezačal "Velkým třeskem", ale velkým rozkvětem geometrických tvarů díky vibracím.  A rezonanci. A tím mluvím také o fotonech, i když zvukové frekvence jsou mnohem nižší, n

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.