DŮKAZY O CESTÁCH ČASEM

Moravec Miroslav

Moravec Miroslav

autor

17.07.2012 Zajímavosti

Některým ,,vědcům“ nastávají krušné časy. Zprávy z internetu už proudí takřka do celého světa a tutlání objevů, které nezapadají do smyšlených teorií evolučně naladěných vědců, je čím dál tím těžší. Také nové důkazy o technickém pokroku, se daří zatajovat čím dál tím míň. Jistě, mnoho nálezů ,,uchrání“ před zveřejněním, ale média se snaží být všude a tak se občas něco provalí.

Teprve nedávno jsem objevil zajímavý článek o objevu čínských vědců. Zajímavý na tom není pouze nalezený objekt, ale i čas zveřejnění. K objevu došlo už v roce 2008 při natáčení (jaká smůla pro ,,vědce“) filmového dokumentu. Na zahraničních stránkách se článek objevil až za dva roky… (Takže aspoň částečný úspěch těch, co se snaží zatajit před veřejností vše, co jim nezapadá do jejich vykonstruovaných blábolů…) O co tedy šlo: Vědci objevili švýcarské hodinky o velikost prstenu a to v hrobce postavené za dynastie Ming (1368–1644).

Dle vzhledu není jasné, zda se jedná pouze o imitaci hodinek, či zda byly někdy funkční. Známo je pouze to, že na zadní straně mají vyrytý nápis ,,Swiss“. Hrobka, nacházející se v Shangsi v jižní Číně, byla zapečetěna před 400 lety a od té doby v ní nikdo nebyl. Přitom odhadovaný věk hodinek je zhruba 100 let. Jeden z archeologů prohlásil pro noviny Austrian Times, že za dynastie Ming hodinky ještě nebyly a Švýcarsko v té době ještě ani neexistovalo. Což je samozřejmě jasné i laikovi. Jak se tedy hodinky do hrobky dostaly? A proč doposud nebylo zveřejněno, zda se jedná pouze o napodobeninu, nebo šlo o kdysi funkční přístroj?!

Jako jediné možné vysvětlení existence tohoto objevu se nabízí spojitost s cestováním v čase. Zdá se vám to nepravděpodobné? Ale vždyť indicií na možnost reálného cestování v čase je mnoho. A pokud se ptáte – kdo že vlastní takovýto stroj času, tak je několik možností:

  • -stroj času již byl tajně sestrojen (zřejmě armádou),

  • -bude vytvořen někdy v budoucnu (zde existuje názor, že po sestrojení takového přístroje, by cesta časem zpět byla omezena pouze do doby jeho sestrojení, ale to jsou jen teoretické úvahy a skutečnost může být zcela jiná),

  • -může se jednat o nedobrovolné cestovatele časem, ze známého Philadelpského experimentu v r. 1943,

  • -zmizelá letadla a lidé v Bermudském trojúhelníku se mohli vynořit v jiném časoprostoru.


Ať je to jak chce, na Zemi je několik záhadných nálezů, které tomu nasvědčují. Zhruba před dvěma roky se objevila na internetu část filmu, který natočil ještě Charlie Chaplin. Vystupuje v něm žena, která mluví do předmětu nápadně připomínajícího mobilní telefon. Žádný člověk u ní ve filmu není, takže s nikým v okolí mluvit nemůže. Snímek přitom pochází z roku 1928, kdy žádný mobilní telefon, nebo podobné zařízení, do kterého by někdo mohl mluvit neexistovalo. Celou událost popisuji - včetně odkazu na inkriminované video - už zde: http://miroslavmoravec.blog.idnes.cz/c/161427/Konecne-cestovani-v-case-se-stava-realitou.html

Ovšem jsou tu i jiné nálezy. A to modelů létajících strojů v různých částech světa. Tyto nejenže připomínají současná letadla, ale při vědeckých pokusech bylo prokázáno, že skutečně létají. Tyto pokusy amerického leteckého experta Dr.Arthur Poysleho v aerodynamickém tunelu v New Yorku prokázaly srovnatelnou aerodynamiku nalezených modelů s moderními letouny. Podobné pokusy úspěšně prováděli němečtí modeláři. Je prakticky nemožné, aby v různých koutech naší planety vznikly a to zcela náhodně - napodobeniny letadel, či kluzáků, které mají přesný aerodynamický tvar.

Na obrázku například letadlo ze Sakkary v Egyptě, kde se o ptáka - díky tvaru zadní části zcela určitě nejedná.

Pokud se podivujete, že letadlo nemá nosnou ocasní plochu, vězte – že zřejmě mělo. Svědčí o tom stopa na zadní horní části modelu, který vědci zkoumali. Došli k závěru, že tato část byla (neznámo kdy) ulomena a ztracena. Tento předmět je uložen v muzeu v Káhiře.

Nebo zlaté modely letadel z hrobů v Costa Rice:


Tato letadla již mají ocasní plochy se směrovkou i výškovým kormidlem. Srovnání s jakýmkoliv zvířetem je nemožné. Někteří odborníci sice upozorňují na různá ,,tykadla“, ale to mohou být antény, které ostatně trčí i ze soudobých dopravních prostředků. Já sám jsem si dříve myslel, že se jedná o stroje mimozemské civilizace. Až jsem zcela náhodně zjistil, že se tyto modely letadel nápadně podobají už existujícím strojům. Konkrétně například stíhačkám MiG-21, nebo F-102.

V Egyptě se navíc nachází i toto zobrazení několika létajících dopravních prostředků, vidíme zde dokonce i vrtulník:


Zobrazení se nachází nad dveřní obrubou v aleji egyptského boha Slunce AMO-NA-RE. Samozřejmě je možné namítnout, že se jednalo o zobrazování létajících strojů návštěvníků z vesmíru. A není to ani nikterak vyloučené. Ale vyvstávají zde některé otázky. Většina zobrazení a modelů je opět až příliš podobná současným strojům. Například vrtulník je v podstatě zobrazením americké bojové helikoptéry AH-64 Apache. (Dále zde vidíme dokonce i tank, ponorku…) Jistě, zákony aerodynamiky by platily i pro mimozemské návštěvníky.

Ale používali by třeba i totožné helikoptéry? Pokud se k nám dostaly z nějaké vzdálené planety, museli mít zřejmě už dokonalejší dopravní prostředky, než máme my. A na stejnou misku vah musíme klást i uvedenou filmovou ukázku s telefonující ženou. Zřejmě to mimozemšťanka nebyla… A také úvodem zmiňovaný prsten – hodinky s nápisem ,,Swiss“. Pochybuji, že by návštěvníci z jiných planet disponovali takovým předmětem a na jejich planetě ležel stát Švýcarsko…

Dále se ještě můžeme zamyslet nad nálezy lebek s průstřelem. Jedná se o lidské lebky z africké jeskyně u Broken Hill. Na jedné straně je malý otvor – bez prasklin! Tedy je velmi nepravděpodobné, že by vznikl náhodným úrazem, či nějakou pravěkou zbraní. Na druhé straně lebky naopak chybí větší kus. Přesně tak, jak by to udělala kulka vypálená ze střelné zbraně. Někteří ,,vědci“ jsou názoru, že otvory vznikly až dodatečně v nynější době. Proti tomu ovšem hovoří další nález pratura, u města Jakutsk. I tato lebka má pravidelný kruhový otvor, v jehož okolí nejsou žádné prasklinky. Navíc zde není možné pochybovat o pravosti otvoru (tedy času jeho vzniku), neboť tento, ještě za života zvířete začal zarůstat tzv. svalkem – kostní jizvou.

Stáří lebky odhadují ruští odborníci na desítky tisíc let! Jaké jsou zde možnosti? Lidé v té době zřejmě neměli střelné zbraně. Zásah primitivní zbraní odborníci vylučují. Pokud by zvíře zasáhli příslušníci nějaké mimozemské civilizace – měli by tito stejné palné zbraně – jako nynější lidé? A pokud ano byly by tak málo účinné, aby zvíře po zásahu přežilo a kost se začala hojit? Pokud se nějaká mimozemská civilizace dostala z dalekého vesmíru až k nám, musela být na hodně vysoké technické úrovni a nedokonalé zbraně sem vůbec nezapadají.

V obecné teorii relativity existují taková řešení Einsteinových rovnic, která cestování časem zpět umožňují. A Einstein tvrdí, že čas v jednom bodě se rozpíná do dvou směrů, jak do minulosti, tak i do budoucnosti. A i současní vědci reálně uvažují o existenci paralelních vesmírů. Měli bychom se tedy zamyslet a vzít v úvahu i možnost cestování v čase, jako vysvětlení původu některých historických nálezů…

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.