COREY GOOD - ADDENUM (16)

5.2.8.

Po klíčové konferenci na půdě „LOC“ prošel Corey velmi špatnou zkušeností s bílou dračí rasou evidovanou jako „Draco – Ciakara“, neboli „Královští Draco“. Jde o velmi specifickou evoluční biologickou formu života, jež se standardně vyvíjí ve v jedné z vyšších sudých dimenzí. Entita byla zhruba 5 metrů vysoká. Její tělo bylo opařeno ocasem a křídly. Průběh setkání přinesl Corymu velmi silný invazivní mentální komunikační zážitek. Setkal se s touto bytostí proto, neboť to bylo součástí jeho práce. Původní setkání bylo vyvoláno „Aliancí Sfér“. Těsně před výše uvedeným setkáním byl Corey Good dopraven „sférickým objektem" na neutrální místo.

Zde na něho čekali tři bytosti z „Aliance Sfér“. Jednou z nich byl Ra Tier Air, který Corymu ukázal, jakým způsobem ho plánuje dračí entita ponížit a mentálně přemoci. První schůzka s ní se měla konat v hluboké jeskyni, ale reálně k setkání došlo na povrchu se čtyřmi ozbrojenými strážemi. Během této schůzky padly určité požadavky a návrhy. V podstatě šlo o to, že se entity Draco s okamžitou platností vzdají stávající spolupráce s „Globálním mocenským systémem“ (řečeno velmi zjednodušeně), a opustí operační sféru naší planety - to první fázi a v druhé fázi opustí i tuto sluneční soustavu. Zato budou propuštěni prakticky všichni věznění draconiáni a představitelé jejich spřízněných E.T., které držela v zajetí  „Aliance Sfér“ za spolupráce s „Pozemskou aliancí“ a vojenských operačních jednotek „Baal – Sham – Root – Ram“ od Anunnaki Elohim. Na této velmi klíčové schůzce byli přítomni i zástupci „Výboru 200“.

Na exopolitické úrovni šlo o dlouhodobě a velmi dobře takticky připravovanou operaci, která efektivně zatlačila plazí entity do „kouta“. Oni pochopili, že jim nakonec nezbývá nic jiného než s nabídkou souhlasit. To způsobilo velmi rychlé roztříštění těch nejmocnějších pater „Globálně mocenského systému“. Mnozí jedinci (vlastně celé rodiny), když zjistili, jak se jejich stávající infrastruktura počíná hroutit, dostali

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly