COREY GOOD - ADDENUM (14)

5.0.0.

Následující pasáž bude obsahovat informace, které se vztahují k současné situaci uvnitř „tajných kosmických programů“. Chtěl bych se věnovat záležitost kolem aktuálního monitoringu ve Spojených státech. Dotknout bychom se měli i tzv. „Super-Federace“, ale i některých aktivit spojených s činností pozemské „Aliance“. V neposlední řadě bych také rád uvedl další informace vtahující se k „Umělé Inteligenci“ (UI) apod.

 

5.1.1.

Ve Spojených státech existuje cosi, co bychom v překladu mohli označit jako „Národní průzkumná kancelář“, která přes jurisdikci spadá pod americké námořnictvo. Jde o určitou analogii k velitelství vzdušných sil, které sleduje pozemské objekty a kosmická plavidla. Ve skutečnosti existují vysoce sofistikované kosmické stanice, které se pohybují na oběžné dráze kolem Země mimo asi nejznámější „Mezinárodní kosmickou stanici“ (ISS).

O této situaci však valná většina lidí nemá ani tušení. Podle informací, které mám k dispozici, existují na velmi vysokých postech politiky, armády, ale i globálního vědeckého světa lidé, kteří jsou do existence „tajných kosmických programů“ zasvěceni na různých úrovních osobní prověrky. Před nedávnem se ke mne dostala informace o tom, že manažeři „z tajných kosmických programů“ nabídli „NASA“ tři zastaralé dalekohledy (které byly samozřejmě pro „NASA“ extrémně moderního charakteru), jenomže „NASA“ musela tuto nabídku odmítnout a to hned ze dvou důvodů:

► Nedisponovala potřebný intelektuálním zázemím, které by bylo schopné s takovou technologií obsluhovat

► Velmi těžko by veřejností vysvětlovala, jak se k tak nadčasové technologii veřejná kosmická agentura dostala

Přesto všechno se k určité části veřejnosti pomalu, ale jistě dostávají informace o existenci „tajných kosmických programů“ a tím pádem si zcela logicky kladou otázku, proč jsou v rámci „kosmické strategické obrané iniciativy“ zbraňové technologie namířeny do volného kosmického prostoru a nikoliv k naší planetě (v rámci strategické a

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly