ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (2)

Heart Jack

Heart Jack

publikováno: 19.06.2017 kategorie: Exkluzivně

V roce 1536 nalezl conquistador Don Mendoza dobře udržovanou silnici vedoucí z brazilského pobřeží přes pohoří Cerro Cora v Paraguay až do Potosí v Bolívii. Potosí bylo založeno Španěli v roce 1546 jako hornické město. Během příštích 200 let bylo z města dodáno více než 40 000 tun stříbra, čímž se španělská říše stala jednou z nejbohatších, jakou kdy svět viděl. Nicméně dávno předtím, ve dvanáctém století, začali templáři zaplavovat Evropu takovým množstvím stříbra, jež západní svět dosud nikdy neviděl.

Cero Cora, je řada malých hor, rozkládající se 50 kilometrů na západ a 250 kilometrů na jih. V této lokalitě byly nalezeny důkazy o předkolumbovských vikingských obydlích, jako je zbořená pevnost, potopený chrám, obrovské schody a tisíce runových nápisů. Mnoho z těchto runových nápisů bylo dešifrováno a odpovídalo šlesvickému dialektu mluvenému v severním Německu a Dánsku. Existuje důkaz o slévárně stříbra na hoře známé jako Cerro Kyse asi dvacet mil jižně od národního parku Cero Cora.

Nápisy nalezené na Cerro Kyse připomínají ty, které byly nalezeny v templářských stavbách ve Španělsku a popsané v knize "El Misterio de los Templarios", jejímž autorem je Martin Walker. Conquistadoři přinesli zprávy o dávných orálních tradicích indiánů žijících v oblasti Cero Cora, které svědčí o existenci bílého krále nazývaného Ipir. Asi dvě stě kilometrů na jih od Cerro Kyse, je hora s názvem Cerro Ipir. Tam se nalézá podzemní místnost, jejíž rozloha číní asi tři sta yardů a vypadá jako pohřební komora. Dosavadní snahy potvrdit tuto skutečnost však selhaly, protože komora je postavena z neproniknutelného betonu, který odolává vrtům i výbušninám.

Těmito mincemi zaplavili templáři Evropu
během druhé poloviny 13.století

Různé pověsti se začaly objevovat od té doby co Francisco Pizarro a 183 conquistadorů poprvé projelo skrze Inckou říší, jako divocí bohové. Příběhy indiánů vyprávějí o rozsáhlém podzemním tunelovém systému propojujícím jihoamerický kontinent a o podz

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly