BRAZILSKÁ ZÁHADA: OČITÍ SVĚDCI OZNAMUJÍ, ŽE 12. KVĚTNA 2020 VOJENSKÉ VRTULNÍKY PRONÁSLEDOVALY ČERVENĚ ZÁŘÍCÍ "UFO" - PRŮBĚŽNĚ DOSTÁVÁME DALŠÍ AKTUÁLNÍ INFORMACE (3)

Howe Linda Moulton

Howe Linda Moulton

autor

22.06.2020 Ufo

6. Na základě vojenského hlášení ze strany dislokovaných příslušníků americké armády na území Brazílie se dozvídáme, že sestřelený objekt spadl v zalesněné oblasti nedaleko města Magé. Asi ve 20. 00 hodin místního času 12. května 2020 oznámili zástupci americké armády brazilské vládě, že objekt UFO „spadl“ v zalesněné oblasti nedaleko obce Magé. Mohlo by slovo „spadl“ znamenat sestřelení? Nebo havaroval z důvodu technologického selhání? Toto jsou samozřejmě velmi důležité otázky. Především čas a datum je potřeba brát s velkou rezervou, neboť neodpovídá původním informacím, jež poskytli přímo svědci bydlící na okraji obce Magé ve směru havarovaného objektu.

Měli bychom si připomenout, že celkem pět očitých svědků žijících nedaleko továrny „IMBEL“ specializující se na výrobu zbraní na západní straně města Magé sdělili Arthurovi Nettovi, že spatřili nejdříve dvě a poté dokonce i čtyři helikoptéry, jak se na noční obloze honí za červeně zářícím UFO. Uvádějí, že k tomu došlo po půlnoci 12. května 2020 někdy mezi jednou a druhou hodinou po půlnoci. Arthur Netto trvá na tom, že obyvatelé, se kterými hovořil přímo v Magé popsali UFO pronásledované vrtulníky nedaleko fabriky „IMBEL“ poblíž řeky Soberbo. V této chvíli se dotýkáme další otázky. Proběhlo mezi americkou a brazilskou armádou a objektem, nebo objekty UFO jedno, nebo více kontaktů? Generál americké armády John Raymond, vrchní velitel „Kosmického vojska“ rozmístil 20 příslušníků speciálních sil v blízkosti havarovaného objektu UFO. Americké „Ministerstvo obrany“ záhy poté nařídilo generálovi John Raymondovi, aby bylo do inkriminované oblasti vysláno 20 příslušníků speciálních sil, z nichž 10 patřilo k nově založenému vojsku „US Space Force“, konkrétně z „26. squadrony“, které velel kapitán Barnes.

Generál John W. Raymond je velitelem „U.S. Space Command“
a velitelem „U.S. Air Force Space Command“ s dislokací na letecké základně
„Wright Peterson“, Colorado Springs, Colorado. Tato složka americké armády
v
Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly