BIOLOGICKÉ VÁLKY AMERICKÉHO PENTAGONU (6)

Aerosolové experimenty s botulinovým neurotoxinem a antraxem

Dokumenty dokazují, že americká armáda vyrábí, vlastní a testuje aerosoly nejsmrtelnějšího toxinu na světě – botulinového neurotoxinu. V roce 2014 ministerstvo armády zakoupilo 100 mg botulotoxinu68 od společnosti „Metabiologics“69 pro testy v Dugway Proving Ground. Pokusy se datují zpětně až k roku 2007, kdy stejná společnost – „Metabiologics“ – získala pro ministerstvo armády nespecifikované množství toxinu.70 Podle zprávy „West Desert Test Center“ z roku 2012 provádí vojenská zařízení testy s botulinovým neurotoxinovým aerosolem,71 stejně jako s aerosolizovaným Anthraxem a venezuelským virem koňské encefalitidy (VEE).

Zpráva o schopnostech 2012, "West Desert Test Center"

Programy venkovního testování na „Dugway Proving Ground“

Dokumenty a fotografie americké armády ukazují, že Pentagon vyvinul různé metody šíření dotčených agens v rámci potencionálních bioteroristických útoků.

Šíření kontaminujících látek pro biologické/chemické testy
Šíření simulantů výbušninami
Šíření v tekuté formě
Šíření v práškové podobě

Zpráva americké armády uvádí řadu technik šíření, mimo jiné pomocí bio-aerosolových postřikovačů. Takové postřikovače zvané „Micronair diseminators“ již byly vyvinuty americkou armádou a testovány na „Dugway Proving Ground“. Podle dokumentů je lze namontovat na vozidlo nebo nosit jako batoh s pumpovým systémem, který lze namontovat na jednotku pro zvýšení přesnosti uvolnění. Postřikovače „Micronair“ mohou uvolňovat 50 až 500 ml simulátoru biologické kapaliny za minutu z 12 litrových nádrží.

 

USA ukradly bakterie z továrny na biologické zbraně Saddáma Husajna

„Bacillus thuringiensis“ je hmyzí patogen, který je široce používán jako bio-pesticid. „B. thuringiensis Al Hakam“ byl sebrán v Iráku72 zvláštní komisí OSN pod vedením USA v roce 2003. Je pojmenován po Al Hakamiráckém zařízení na výrobu biologických zbraní.73 Kro

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.