ALCHYMIE AGHARTY: ELIXÍRY RASAJANA (4)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

24.01.2023 Exkluzivně

UPOZORNĚNÍ: NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE SLOUŽÍ POUZE JAKO TEORETICKÝ STUDIJNÍ MATERIÁL. PRAKTICKÉ EXPERIMENTACE S UVEDNEÝMI POTENCIÁLNĚ JEDOVATÝMI LÁTKAMI JSOU PRO LAIKA VYSOCE NEBEZPEČNÉ. NUTNÁ KONZULTACE S ODBORNÍKY V OBLASTI MEDICÍNY A ANORGANICKÉ CHEMIE!!!

Mocný proud vedruských znalostí, které Anastázie a její dědeček sdílejí, vede přímo k paleosanskrtské světové civilizaci Atlantidy. Účinnost mentálních cvičení používaných vedruskými stařešiny se výrazně zvyšuje požitím elixírových přípravků, které jsou podrobně popsány v alchymistickém textu "Bogar Karpam - 300":

"Bogar Karpam - Tři sta" je tamilský alchymistický text, který do angličtiny přeložil zesnulý pan A. Sundarmurti... Tento text obsahuje recepty na určité prášky, které se používají k transmutaci obecných kovů ve zlato a stříbro a také v elixírech života. Část tohoto textu je věnována léčbě kaya-kalpa, kterou lze dosáhnout omlazení a nesmrtelnosti pomocí dietních omezení a konzumace elixírů. V těchto třista verších je zmíněno velké množství rostlin. Výtažky z těchto rostlin se používají při přípravě elixírů a také při léčbě kaya-kalpa... Při Bogarově metodě se rtuť fixuje se šťávou jedné z několika rostlin, jako je Sphaeranthus zeylanicus, Ocium sanctum, Cassia fistula, Cadaba indica, a poté se roztaví v kelímku. Při tavení se přidá čtvrtina množství zlata. Přidá se také olovo o stejné hmotnosti jako zlato a všechny složky se roztaví dohromady. Kelímek se nechá vychladnout a obsah kelímku se rozemele v kamenném hmoždíři.

K tomuto prášku se přidá stejné množství cinabaru. Po dalším přidání orpimentu, síry a realgaru - 1/4 každého z nich v množství odpovídajícím množství cinabaru - se směs navlhčí šťávou z listů výše uvedených rostlin. Poté se důkladně rozemele na červenou pastu a přenese se do kelímku zvaného Meru Kuppi. Kuupi se zahřívá dvanáctkrát po dobu dvou hodin, kdy se obsah změní v červený prášek. Tento prášek má podle Brogara vysokou alchymistickou hodnotu. Když se přidá k jednomu z devíti

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly