AKTIVITY KVANTOVÉHO PREDÁTORA "HOMO DRACONIS" (4)

Extrémní hrůza a silná bolest způsobená oběti, zaplavují jejich krev proudem adrenalinu, který se v krvi rychle oxiduje a tvoří adrenochrom. Nadledvinky a další tkáně jsou z těla oběti amputovány pro vysoký obsah adrenochromu, zatímco krev oběti je odčerpána ke konzumaci. Další klíčová složka krve zvaná „GDF11“ indukuje omlazující epigenetické účinky „in vivo“:

"Faktor diferenciace růstu" (GDF11) byl zkoumán jako systémová složka krve, která hraje ústřední roli v procesu stárnutí. Počáteční studie ukázaly, že vyšší dávky „GDF11regenerují kosterní svalstvo, mozek a srdeční tkáň, což identifikuje potenciální terapeutický cíl nejen zpomalit, ale možná zvrátit některé procesy stárnutí a dosáhnout alespoň prodlouženého, ​​ne-li věčného, mládí.8 „GDF11“ zvyšuje hipokampální neurogenezi, zlepšuje vaskulaturu a zvyšuje markery neuronální aktivity a plasticity v hipokampu a obecně celé mozkové kůry.

Systemický dodávaný „GDF11“ namísto překračování hematoencefalické bariéry uplatňuje alespoň některé ze svých účinků působením na endoteliální buňky mozku.9 Řada studií potvrzuje, že „GDF11“ je domnělý systémový omlazovací faktor. „GDF11“ může blokovat stárnutí „in vitro“ a zvrátit úbytek kostní hmoty závislý na věku „in vivo“. Účinek proti stárnutí „GDF11“ spočívá v aktivací dráhy „Smad2/3-PI3K-AKT-mTOR". „GDF11“ také dokáže aktivovat „demethylázu TET2“ v rámci DNA, která slouží jako klíčový mediátor pro „GDF11“ ve smyslu autoregulace prostřednictvím demetylace konkrétních „CpG“ míst v promotorické oblasti „GDF11“. A je to právě tento nový společný vzájemný regulační vztah mezi „GDF11“ a epigenetickým faktorem „TET2“, který odhalil jejich anti – stárnoucí roli.10

V roce 2016 studie srovnávající hladiny „GDF11“ z různých složek zdravé lidské krve zjistily, že 90 % „GDF11“ nalezeného v krvi je koncentrováno v krevních destičkách nebo trombocytech (viz. obr. výše).11 To potvrzuje sklizeň „GDF11“ jako primární cíl extrakce krve „in vivo“ a to jak u dobytka, tak i v pří

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.