"528" (15)

Horowitz Leonard

Horowitz Leonard

publikováno: 05.12.2017 kategorie: Exkluzivně

Podvod s „kosmickou 432“

Existují lidé, kteří si opomíjením Showellových analýz a zneužitím závěrů Marko Rodina vzali za cíl zdiskreditovat 528 a mou práci v této oblasti. Možná si vybavíte, že Teslovy vynálezy byly obdobně zdiskreditovány a potlačeny těmi samými petrochemicko-farmaceutickými korporacemi, které podporovaly standardní ladění A = 440 Hz a odvětví nukleárních zbraní.

Jamie Buturff a Tyler Thurmond v nedávné době podvodně a zlomyslně vytvořili klip na YouTube, The Cosmic 432, Part 2, aby chabě odradili od používání frekvence 528 Hz v hudbě a při léčení a aby zdiskreditovali zjištění Rodina a Showella v matematice a mé závěry v této knize. Jejich tvrzení vyvolala zmatení a neshody v komunitě hudebně-matematických výzkumníků a byla zdrojem skepticismu ve vyvíjející se vědě o kreacionismu. Nicméně jejich nespravedlivá kritika a vyloženě podvodné demonstrace, které záměrně a zlomyslně přehlížely permutace 528Rodinově skupině příbuzných čísel 285, byly spolehlivě zavrženy skupinou odborníků, jejichž výtky byly zveřejněny na i528Tunes.com, aby je svět mohl vzít v úvahu.

Tito odborníci si povšimli zvláštní podobnosti mezi propagandou Buturffa a Thurmonda a lžemi uveřejněnými k zavraždění osoby Johna Lennona jako cíle "COINTELPRO"  J. Edgara Hoovera. Dnes, v době tohoto sepisování, agenti určení k práci pro CIA a FBI v kontrašpionážní propagandě ve prospěch farmaceutických gigantů a energetického kartelu podnikali pomocí internetu podobně hloupé útoky na 528 a mou důvěryhodnost. Pravda naštěstí vždy vyplave na povrch a k jejich podvodným tvrzením mají experti, nezávisle reagující online, silné připomínky.

Buturff a Thurmond použili permutace 432 s frekvencemi původního Solfeggia, přičemž v každé analýze zákeřně vynechali 528, aby se pochlubili objevem jiné hudební stupnice „původního Solfeggia“. Zkomponovali melodickou stupnici 432, což mohlo být podobně provedeno použitím A = 444 Hz (C = 528 Hz), ale nebylo, aby šlo podvodně prohlásit, že certifik

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly