Blíženci   29.5.2017   Maxmilián

ODHALENÝ VESMÍR: VĚKOVÁ REGRESE A TECHNOLOGIE CESTOVÁNÍ V ČASE

23.03.16   Redakce
Redakce

Takže člověk, se může vrátit v čase zpět s efektem jakéhosi "omládnutí organismu". Toto je každopádně mimořádná informace, která si zasluhuje vrcholnou pozornost a možnost dalšího zkoumání. Corey Goode popisuje podrobnosti procesu věkové regrese, který podstoupil na konci svého odslouženého dvacetiletého období. Dozvíme se o rozšíření technologie cestování v čase v tajném kosmickém programu, a proč je tak přísně utajovaná. Tato tajemství nezůstanou pohřbená navždy. Jak se pravda nakonec odhalí, bude to mít následky.


Corey Good, se ve svých memoárech několikrát zmiňuje o procesu reverzního pohybu v čase zpět a to i na biologické úrovni organismu. Existuje ,mnoho materiálu, který popisuje pohyb v časoprostoru a nejde o žádné "sci-fi".

Za tímto účelem bylo vytvořeno hned několik utajených vědeckých projektů, které fungovaly ve spolupráci s vojenskými silami. Za zmínku stojí hned několik projektů, např. "Projekt Omega", "Projekt Rainbow", "Projekt Phoenix" atp. To, co je na informacích Coreye Gooda mimořádného, je schopnost zapojit do tohoto reverzního pohybu v čase i buňky lidského těla.

Takže člověk, se může vrátit v čase zpět s efektem jakéhosi "omládnutí organismu". Toto je každopádně mimořádná informace, která si zasluhuje vrcholnou pozornost a možnost dalšího zkoumání. Corey Goode popisuje podrobnosti procesu věkové regrese, který podstoupil na konci svého odslouženého dvacetiletého období.

Dozvíme se o rozšíření technologie cestování v čase v tajném kosmickém programu, a proč je tak přísně utajovaná. Tato tajemství nezůstanou pohřbená navždy. Jak se pravda nakonec odhalí, bude to mít následky.

Tento díl vypadá skutečně velmi zajímavě , takže neváhejme, pojďme shlédnout  třetí epizodu  IV. série s názvem „Věková regrese a technologie cestování  v čase“, která je součástí seriálu "Odhalený Vesmír". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/vekova-regrese-a-technologie-cestovani-v-case-309/

Další epizoda by měla vyjít 30. března 2016.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 2333x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics