Blíženci   29.5.2017   Maxmilián

"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": KARMA A ZÁHADNÁ SYMBOLIKA ILLUMINÁTŮ

16.02.16   Redakce
Redakce

Je to z toho důvodu, že svým dlouhodobým jednáním a počínáním, které vyžaduje jednoznačné entropické vlastnosti, se již dávno odřízly (svým vlastním přičiněním) od ústředního zdroje vitální a životní energie. Z tohoto důvodu jim nezbývá nic jiného, než spoléhat na energii lidské komunity s tím, že jim z pozice vlastní nevědomosti bude sami tuto energii poskytovat. Tento způsob parazitického chování globálně mocenského systému  trvá na naší planetě po mnoho tisíc let. Není třeba znovu připomínat, že v současné době máme jedinečnou šanci a příležitost zvrátit dějiny osudu v náš prospěch.  Za každý náš čin jsme karmicky zodpovědní. To samé platí pro každého člena iluminátů.


Je vhodné si čas od času připomenout s jakými zbraněmi globální mocenský systém funguje. Jaké principy a zákonitosti berou  Illuminatis na vědomí. Platí pravidlo, že v žádném případě tyto entity nejsou vševědoucí ani všemocní.

I když si samozřejmě velmi přejí, aby na ně naše lidská společnost pod takovým úhlem pohledu nahlížela. Illuminátis jsou zranitelní. Ve skutečnosti jsou zranitelní mnohem více, než my, obyčejní lidé.

Je to z toho důvodu, že svým dlouhodobým jednáním a počínáním, které vyžaduje jednoznačné entropické vlastnosti, se již dávno odřízly (svým vlastním přičiněním) od ústředního zdroje vitální a životní energie.

Z tohoto důvodu jim nezbývá nic jiného, než spoléhat na energii lidské komunity s tím, že jim z pozice vlastní nevědomosti bude sami tuto energii poskytovat. Tento způsob parazitického chování globálně mocenského systému  trvá na naší planetě po mnoho tisíc let.

Není třeba znovu připomínat, že v současné době máme jedinečnou šanci a příležitost zvrátit dějiny osudu v náš prospěch.  Za každý náš čin jsme karmicky zodpovědní. To samé platí pro každého člena iluminátů.

Jakmile nastane ten správný  čas, ilumináti budou veřejně za své zločiny stíháni. Aby k tomu mohlo dojít, musíme přesně vědět, s čím nevědomky souhlasíme. David Wilcock pokračuje v odhalování záhadné symboliky agendy vylidnění, kterou máme před očima v populárních formách zábavy.

V kontextu s výše uvedenými informacemi, je velmi zajímavá dvacátá pátá  epizoda III. série, jež se jmenuje "Karma a záhadná symbolika Illuminátů", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/karma-a-zahadna-symbolika-iluminatu-250/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde ve čtvrtek 18. 2. 2016 a ponese název: "Původ a rozmach Illuminátů".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 9.7 (3 hodnocení) zobrazeno: 1848x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Květen
2017
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics