Býk   30.4.2017   BlahoslavOBJEVY RUSKÝCH VĚDCŮ PŘINÁŠÍ VYSVĚTLENÍ ŠIROKÉHO SPEKTRA NADPŘIROZENÝCH SCHOPNOSTÍ ČLOVĚKA

18.10.13   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal Tato klíčová slova a fráze jsou reprezentanty zcela konkrétních frekvencí. Tyto frekvence lze následně modulovat, a to jak na akustické, tak i světelné bázi. Tento proces je pak základem pozitivního ovlivnění buněčného metabolismu, který nám umožňuje dokonce i opravit genetické vady. Použitím výše uvedené metody, která postupem času procházela celou řadu úprav a vylepšení, dosáhla vědecká skupina vedená dr. Garjajevem zcela radikálních výsledků. Například se jim podařilo bez jakéhokoliv invazivního zásahu přeprogramovat buňky žabího embrya na embryo mloka. Ještě před deseti lety by něco podobného bylo považováno buď za zcela nemožné, nebo za zázrak. Výsledky výzkumu také poskytly vědecké vysvětlení, proč má například hypnóza tak silný vliv na lidské vědomí i organismus.

Již je tomu pár let dozadu, co se ruským vědcům jako prvním na světě podařilo komplexně přeprogramovat lidskou DNA, a to prostřednictvím specifických verbálních výrazů a frekvence. Genetici jsou tak konečně schopni vysvětlit jevy, které dříve byly považovány za tajemné a v podstatě i nemožné. Jevy, které byly klasickou vědou zcela odmítány.

Objev mohl být uskutečněn díky tomu, že se ruští vědci odvážili vkročit na území, které bylo až do nedávna považováno za velké tabu a kde západní vědci měli dokonce zakázáno provádět jakýkoliv výzkum (to platilo zhruba do roku 1998). Jak mnozí tuší, ve hře je tzv. „nekódující část lidské DNA“. Po celou dobu byla veškerá studia zaměřena výhradně a pouze na 10% celkové kapacity naší DNA, která bývá označována jako „kódující DNA“. Je zodpovědná například za stavbu bílkovin.

Jak jsem již informoval v mnoha jiných mých materiálech, skupina ruských vědců v čele s biofyzikem a molekulárním biologem Peterem Garjajevem byla přesvědčena o tom, že „zbylých“ 90% lidské DNA (nekódující část) musí obsahovat nesmírně cenné informace a pro nás zatím neznámý potenciál.

Velmi záhy jmenovaná skupina ruských vědců zjistila, že k plnému pochopení pravého účelu nekódující DNA budou potřebovat lingvisty. Tato skutečnost může být pro laického čtenáře velmi překvapující, neboť profese lingvisty na první pohled jen stěží může souviset s problematikou lidské genetiky. Jenomže opak je pravdou. Takto nastavená spolupráce přinesla velmi zajímavé ovoce. Zjistili se velmi nečekané skutečnosti. Například skutečnost, že náš genetický kód používá pravidla gramatiky a syntaxe takovým způsobem, který je blízký lidskému jazyku.

Zároveň se zjistilo, že i samotná struktura DNA v režimu alkalických párů funguje podle pravidel gramatiky a syntaxe. Závěr těchto objevů je vskutku ohromující. Ukazuje se totiž, že všechny lidské jazyky jsou velmi specifickou verbalizací naší DNA. Ovšem nejúžasnější objev na vědce teprve čekal. Prokázalo se totiž, že život a kvalitu DNA lze upravit prostřednictvím specifických slov a frází (manter).

Tato klíčová slova a fráze jsou reprezentanty zcela konkrétních frekvencí. Tyto frekvence lze následně modulovat, a to jak na akustické, tak i světelné bázi. Tento proces je pak základem pozitivního ovlivnění buněčného metabolismu, který nám umožňuje dokonce i opravit genetické vady.

Použitím výše uvedené metody, která postupem času procházela celou řadu úprav a vylepšení, dosáhla vědecká skupina vedená dr. Garjajevem zcela radikálních výsledků. Například se jim podařilo bez jakéhokoliv invazivního zásahu přeprogramovat buňky žabího embrya na embryo mloka. Ještě před deseti lety by něco podobného bylo považováno buď za zcela nemožné, nebo za zázrak.

Výsledky výzkumu také poskytly vědecké vysvětlení, proč má například hypnóza tak silný vliv na lidské vědomí i organismus. Naše DNA je naprogramována takovým způsobem, aby ze své podstaty reagovala na slova. V podstatě všechny formy sugesce jsou založeny především na tomto fenoménu. Ruští vědci jsou také schopni vysvětlit, proč tato specifická metoda nefunguje se stejným úspěchem u každého člověka, který by jí používal. Jde o to, že správná a efektivní „komunikace“ s DNA vyžaduje správně nastavenou frekvenci v rámci vnitřního komunikačního mostu.

Mnohé v tomto ohledu souvisí s frekvencí lidského vědomí. Ruští vědci jsou přesvědčeni o tom, že tak, jak bude narůstat frekvence lidského vědomí, nebude již zapotřebí akustických nebo světelných zesilovačů a lidé si spontánně vystačí s vlastními slovy a myšlenkami. Ruští vědci pracující v Garjajevově týmu také objevili genetický základ intuice, resp. „hyperkomunikačního procesu“, který je základem mystického osvícení nebo situace, kdy člověk z externího zdroje náhle obdrží důležité informace.

V naší době se tento jev stal poměrně hodně vzácným. Vědci zjistili, že hyperkomunikačnímu přenosu brání především stres, úzkost a tzv. mozková hyperaktivita, což jsou symptomy, které jsou v současné společnosti velmi rozšířené. U některých zvířat, jako jsou například mravenci, existuje pevně stanovená aktivní hyperkomunikační síť. Nevím, zda jste například věděli, že když je mravenčí královna fyzicky odstraněna z kolonie a přesunuta na jiné i velmi vzdálené místo, všichni mravenci v kolonii fungují, pracují a budují podle stanoveného plánu.

Nicméně v okamžiku, kdy je mravenčí královna zabita, veškerá potřebná aktivita v mraveništi ustává, a to nejdéle do 80 až 100 vteřin po úmrtí mravenčí královny. Na základě této skutečnosti jsou vědci přesvědčeni o tom, že pokud je mravenčí královna na živu má přístup k vědomé matrici všech členů mravenčí kolonie. Nyní několik vědeckých týmů pracuje na metodologii, jak reaktivovat hyperkomunikační přenos informací na lidské úrovni. Pokud by se to podařilo, objevily by se zcela nové a velmi efektivní možnosti výuky ryze na mentální úrovni, kde by vzdálenost a zřejmě i čas nehrály vůbec žádnou roli.

Zároveň se prokázalo, že lidská DNA je schopna produkovat ohromné množství miniaturních „červích děr“ na molekulární úrovni společně s jevem, který je znám jako „Einstein-Rosenův most“. To by potvrzovalo možnost přenosu informací mimo prostor a čas na kvantové úrovni, ke kterému dochází mimo naše fyzické vědomí. Pokud by se nám podařilo vědomě aktivovat tento proces na úrovni fyzického vědomí, mohli bychom použít naši DNA k přenosu a příjmu informací v napojení na datovou síť Vesmíru zcela vědomě.

Výsledky získané ruskými vědci byly tak revolučního charakteru, že nezadržitelně spustily vznik dalších vědeckých skupin a pracovišť i na jiných místech světa (USA, Kanada, Holandsko, Německo, Austrálie atp.). V současné době všechna tato pracoviště mezi sebou aktivně komunikují a postupně dochází k sjednocení výzkumu, kdy se jednotlivá pracoviště soustřeďují na zcela konkrétní dílčí problematiku. Tento trend je úžasnou výzvou a nadějí směrem do budoucna. Měli bychom doufat, že všechny tyto objevy budou využity konstruktivním způsobem pro dobro nás všech na této planetě.


(c)2013 Jaroslav Chvátal

Materiál není povoleno bez písemného souhlasu autora jakýmkoliv způsobem publikovat, rozšiřovat či rozmnožovat, a to ani jeho část.

Foto: Archiv autora

oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 9.9 (9 hodnocení) zobrazeno: 22800x (dnes: 1x)

Související článkyexkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Duben
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics