Vodnář   24.1.2018   Milena

ODHALENÍ: "UFO - PROLOMENÍ MAINSTREAMOVÉ ILUZE S RICHARDEM DOLANEM

12.09.17   Redakce
Redakce

Richard Dolan vysvětluje zvrácenost naší reality, kde nás mainstreamová média krmí iluzí světa. V hojnosti mezitím dochází k pozorování UFO a neobyčejné události se dějí po celém světě. Mnoho lidí věří jen tomu, co je jim řečeno, nemají své vlastní zkušenosti. Vysvětluje, že nehledě na populaci nastane moment odhalení, kdy dojde k události, která změní naši politickou a společenskou strukturu. Poté již realita našeho světa nebude nadále popírána.


Vážení přátelé a příznivci a diváci české verze TV Gaia. Aktuální spouštíme staronový produkt, který znáte pod názvem "Odhalení". Jde již o třetí sérii a dle obsahuje jednotlivých epizod se můžete těšit na velmi zajímavé informace. Při této příležitosti možná nebude od věci, když si osvěžíte některé ze starších epizod jež jsou součástí první a druhé série. Pořad moderuje nám všem velmi dobře známý David Wilcock.

Richard Dolan vysvětluje zvrácenost naší reality, kde nás mainstreamová média krmí iluzí světa. V hojnosti mezitím dochází k pozorování UFO a neobyčejné události se dějí po celém světě. Mnoho lidí věří jen tomu, co je jim řečeno, nemají své vlastní zkušenosti.

Vysvětluje, že nehledě na populaci nastane moment odhalení, kdy dojde k události, která změní naši politickou a společenskou strukturu. Poté již realita našeho světa nebude nadále popírána.

Pojďme se tedy podívat na závěrečnou  sedmou  epizodu  III. série,  jež se jmenuje "UFO: Prolomení mainstreamové iluze s Richardem Dolanem" a která je součástí seriálu "Odhalení". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 907x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics