Vodnář   22.1.2018   Slavomír

ODHALENÝ VESMÍR: ASTRÁLNÍ PROJEKCE A NAŠE MÍSTO VE VESMÍRU S WILLIAMEM TOMPKINSEM

21.04.17   Redakce
Redakce

William Tompkins měl jako dítě hlavu v oblacích, téměř doslova. Měl jedinečnou schopnost „létat“ do tajných lokací k prozkoumání návrhů pro své modely. Dnes tomuto činu létání říkáme astrální projekce. Corey Goode vzpomíná na své zkušenosti v programu MILAB, kde astrální projekce byla součástí výcviku. Tompkins pokračuje ve svém svědectví a odhaluje, že Měsíc je velící středisko pro desítky mimozemských civilizací, které operují v této části galaxie. Zatímco si můžeme myslet, že jsme jako lidé nějak výjimeční, Tompkins sdílí své chápání toho, kam Země a lidstvo zapadá do zbytku galaxie.


Dobrý den vážení přátelé, čtenáři a diváci našeho streamového portálu. Jsme rádi, že vám můžeme oznámit poměrně pozitivní informaci a to, že velmi úspěšný seriál dokumentárních pořadů s Davidem Wilcockem, Corey Goodem a jejich hosty bude pokračovat další, nyní již sedmou sérií/sezónou.

Můžete tak očekávat další díly, které budou nabité aktuálním a mnohdy i velmi překvapujícími informacemi. William Tompkins měl jako dítě hlavu v oblacích, téměř doslova. Měl jedinečnou schopnost „létat“ do tajných lokací k prozkoumání návrhů pro své modely. Dnes tomuto činu létání říkáme astrální projekce. Corey Goode vzpomíná na své zkušenosti v programu MILAB, kde astrální projekce byla součástí výcviku.

Tompkins pokračuje ve svém svědectví a odhaluje, že Měsíc je velící středisko pro desítky mimozemských civilizací, které operují v této části galaxie. Zatímco si můžeme myslet, že jsme jako lidé nějak výjimeční, Tompkins sdílí své chápání toho, kam Země a lidstvo zapadá do zbytku galaxie.

Pojďme se společně podívat na šestnáctou  epizodu VII. série s názvem “Astrální projekce a naše místo ve vesmíru s Williamem Tompkinsem", která je součástí seriálu "Odhalený Vesmír". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIAM TV".

Další epizoda vyjde dne 28. 4.  2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1139x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics