DENDERSKÝ ZVĚROKRUH: O HELIOCENTRICKÉ STRUKTUŘE SLUNEČNÍ SOUSTAVY A KOSMICKÉ KATASTROFĚ, KTERÁ ZNIČILA TĚLESO PHAETON, ZABILA OBYVATELSTVO MARSU, ZMĚNILA PARAMETRY OBĚŽNÉ DRÁHY I ROTACI ZĚMĚ A DALA ZEMI MĚSÍC... (2)

Pavlova S.N.

Pavlova S.N.

autor

12.04.2017 Exkluzivně

Obrátíme se k symbolu 3, znázorněnému na kruhu (obr. 1 b, viz. předchozí část). O něm je zvláštní řeč. To, co se skrývá za tímto symbolem, tak geometricky svázaným se Sluncem a planetami, je že příslušnost objektu k souhvězdí Vah (tím více k Pastýřovi) se zdá více než pochybná, a tady je výskyt tohoto tělesa na obloze v zóně Vah v nějaký pevný moment „X“ docela možný. Ale v takovém případě se tento objekt jeví být nejspíš nějakým tělesem putujícím po obloze. 

Tak se například chovají planety. Označíme objekt písmenem „N“. Jeho symbolika je informativní: v kruhu je zobrazena sedící postava, přitlačující prst ke rtům. A to je znamením tajemství. To znamená, že existuje nějaké těleso, no je jakoby neviditelné, skryté. Co to může být? Jak figuruje ve sluneční soustavě? Jaké jsou parametry: hmotnost, čas, oběžná dráha atd.?  Hypotézy necháme zatím stranou.

Podíváme se na geometrii umístění objektů slunečního systému v denderském zvěrokruhu v pevném okamžiku „X“ (obr. 4)

Obr. 4. Geometrické uspořádání objektů
ve sluneční soustavě na denderském zvěrokruhu 

Především je zarážející, že všechny objekty jsou soustředěny ve vztahu k Slunci z jedné strany a spadají pod úhel okolo 170°. Samo rozložení (dokonce bez ohledu na objekt N) je těžší. Těžiště hmotnosti je zjevně mimo Slunce, o to víc, že směry nadplanet – giganti Jupiter a Saturn svírají mezi sebou úhel asi 45°, a objekt F, který se pravděpodobně jmenuje Phaeton, je zhruba v polovině úhlu mezi nimi.

To znamená, že Phaeton je ve středu tří nejsilnějších gravitačních vlivů různých směrůSlunce s vnitřními planetami z jedné strany, Jupiter z druhé a Saturn ze třetí. Jupiter, Phaeton a N jsou umístěny na stejné přímce! To nemůže být náhoda, že souřadnice Phaetonu rozděluje tuto přímku na části v poměru zlatého řezu (0,618).

Velmi zajímavý obraz se naskýtá při zkoumání trojúhelníků, vytvořených objektem N, Sluncem a planetami. Vypovídá mnoho věcí. Především se podíváme na ty trojúhelníky, které

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly