Váhy   23.10.2017   TeodorBUZZSAW SE SEANEM STONEM: "KOLEKTIVNÍ VĚDOMÍ A MANDELŮV EFEKT" - HOST COREY GOOD

10.01.17   Redakce
Redakce

Lidstvo si teprve začíná uvědomovat tvůrčí moc svého kolektivního vědomí, čehož se Cabal nejvíce bojí. Corey Goode vysvětluje, že jak se více lidí začíná probouzet, stav naší reality se stává tvárný. Někdy to vede k Mandelově efektu. Tento posun ve vědomí a nestálost v realitě se stává bitevním polem pro mimozemské síly. Některé chtějí vidět suverenitu lidstva, jiné chtějí zneužít našich přirozených tvůrčích schopností. Kolektivně musíme usilovat o to se dostat do optimální časová reality


Dobrý den milí přátelé a příznivci internetového magazínu Matrix-2001 a "Prvního středoevropského esoterického streamového video-portálu", který existuje díky spolupráci s naší sesterskou společností "TV Gaia" se sídlem ve státě Colorado v USA. Blíží se konec letošního roku a my si vážíme vašeho neutuchajícího zájmu o naše dokumenty.

Proto v rámci zpětné vazby k Vám, našim divákům,  jsme pro Vás připravili zcela nový seriál, který se jmenuje případně "Buzzsaw". Lidstvo si teprve začíná uvědomovat tvůrčí moc svého kolektivního vědomí, čehož se Cabal nejvíce bojí. Corey Goode vysvětluje, že jak se více lidí začíná probouzet, stav naší reality se stává tvárný. Někdy to vede k Mandelově efektu.

Tento posun ve vědomí a nestálost v realitě se stává bitevním polem pro mimozemské síly. Některé chtějí vidět suverenitu lidstva, jiné chtějí zneužít našich přirozených tvůrčích schopností. Kolektivně musíme usilovat o to se dostat do optimální časová reality

Pojďme tedy shlédnout desátou  epizodu I. série, jež se jmenuje "Kolektivní vědomí a Mandelův efekt" a která je součástí seriálu "Buzzsaw". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít ve středu 17. 1. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2181x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics