Váhy   22.10.2017   Sabina"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ NAPŘÍČ ČASOPROSTOREM, část 2.

24.03.16   Redakce
Redakce

Otázkou ovšem je, nakolik je každý jeden z nás schopen vnímat a chápat formu těchto pravidel a také nakolik jsme je schopni ve svém vlastním životě dodržovat. Od toho se totiž odvíjí velmi mnoho důležitých věcí,  například naše přirozená schopnost být úspěšný a šťastný. Proč někteří lidé vědí, co se stane, ještě předtím, než se to stane? Možná mají speciální schopnosti, které většině z nás schází? Může kolektivní vědomí mít měřitelný vliv na fyzický svět? David Wilcock na tyto otázky zodpovídá a mluví více o mimosmyslovém vnímání napříč časem a prostorem.


Jsme součástí Vesmíru. Jsme schopni sebeuvědomění. Jsme schopni tvořit, čili kreativně vstupovat do prostředí reality, která nás obklopuje a které jsme součástí a kterou jsme schopni ovlivňovat.

Náš život, je ve své podstatě založen na interakci mezi naší mentální a emoční energií na jedné straně a vlivem záření reality, které na nás působí prostřednictvím událostí. Tato neuvěřitelně sofistikovaná "hra" energií má zcela jistě svá vlastní pravidla.

Co to znamená? Znamená to, náš Vesmír a tím pádem i kvalita našeho života, jež je jeho součástí, se řídí podle přesně stanovených pravidel. Jde o fenomén "Skrytého Řádu".

Otázkou ovšem je, nakolik je každý jeden z nás schopen vnímat a chápat formu těchto pravidel a také nakolik jsme je schopni ve svém vlastním životě dodržovat. Od toho se totiž odvíjí velmi mnoho důležitých věcí,  například naše přirozená schopnost být úspěšný a šťastný.

 Proč někteří lidé vědí, co se stane, ještě předtím, než se to stane? Možná mají speciální schopnosti, které většině z nás schází? Může kolektivní vědomí mít měřitelný vliv na fyzický svět? David Wilcock na tyto otázky zodpovídá a mluví více o mimosmyslovém vnímání napříč časem a prostorem.

Nic nám nebrání v tom, abychom se podívali na dvanáctou epizodu IV. série, jež se jmenuje "Mimosmyslové vnímání napříč časoprostorem, část 2.", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/mimosmyslove-vnimani-napric-casoprostorem-2-cast-286/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde ve čtvrtek  30. 3. 2016 a ponese název: "Léčivá síla vědomí".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 1456x (dnes: 2x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics