Váhy   24.9.2017   JaromírLIDSKÁ DNA, HYPERDIMENZIONÁLNÍ BRÁNY A MECHANIKA VZESTUPU (5)

21.03.16   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Vynikající vědec, který se jmenuje dr. Stephen Linsteadt dlouhou dobu experimentoval s frekvencí 528 Hz, přičemž (mimo mnoho jiného), zjistil, že když je seskupená molekula vody, jež obklopuje strukturu DNA ozařována frekvencí 528 Hz, samovolně se přeskupí v naprosto dokonalý tvar šestiúhelníku ze které počne směrem k buňce vycházet vysoce pozitivně působící záření. To ovšem znamená, že buňka sama, je schopná pod vlivem záření 528 Hz vytvářet svůj vlastní cymatický efekt ze účelem zesílení všech žádoucích účinků.


Akustický potenciál samohlásek v režimu "Solfeggio frekvencí" způsobuje, že se lidská "DNA" počne chovat jako "ladička". Vzniká velmi zvláštní skladba jevů, která umožňuje operatérovi aktivovat opravný proces chyb uvnitř platformy DNA. Podle posledních výzkumů, se ukazuje, že je během daných procesů ve hře zvláštní sonické torní pole, které je uzamčeno v časoprostorové membrány konkrétního biologického organismu.

Ve hře jsou poměrně složité procesy, které není jednoduché laickým způsobem vysvětlit. Každopádně však dochází na biologické úrovni k tomu, že nekódující (nebo také "skákající" část DNA) počne vysílat pokyny k "přepisu" stávajícího genového kódu všude tam, kde je možné jeho kvalitativní vylepšení. Jde o to, že lze tzv. "spící kodony" aktivovat/probudit a zase naopak, mnohé jiné vypnout s cílem vylepšit efektivitu hojivých mechanismů.

Vynikající vědec, který se jmenuje dr. Stephen Linsteadt dlouhou dobu experimentoval s frekvencí 528 Hz, přičemž (mimo mnoho jiného), zjistil, že když je seskupená molekula vody, jež obklopuje strukturu DNA ozařována frekvencí 528 Hz, samovolně se přeskupí v naprosto dokonalý tvar šestiúhelníku ze které počne směrem k buňce vycházet vysoce pozitivně působící záření.

To ovšem znamená, že buňka sama, je schopná pod vlivem záření 528 Hz vytvářet svůj vlastní cymatický efekt ze účelem zesílení všech žádoucích účinků.

"Teoreticky, píše Horowitz, "frekvence 528 Hz vysílá nejsilnější léčivou energií ve Vesmíru, přičemž tato úžasná síla působí na jednotlivé struktury DNA včetně aminokyselin, které vibrují v glykoproteinové matrici strukturované vody, přičemž vstupuje do hry celá řada různorodých bioelektrických a bioakustických funkcí." Aktivní výzkum na tomto poli nové vědy stojí pro zásadními průlomovými objevy, jež nám otevřou dveře do zcela nového způsobu léčení fyzického těla.

 

Nový druh člověka?

Mikrobiolog dr. Colm Kelleher studoval "skákající/nekódující" DNA po mnoho let. Tvrdí, že tzv. "transpozony", jsou již nějakou dobu známé, jako "evoluční motory" a vysvětluje, že nejpravděpodobnější mechanismus pro zahájení rychlých změn ve velkém měřítku uvnitř fyzických struktur, které by dokonce mohly vést k iniciaci zcela nového druhu člověka, spočívá v simultánním provádění malých a řízených energetických mikro-explozí.

Kelleher, je přesvědčen o tom, že podobné mechanismy jsou s největší pravděpodobností spojeny se zkušeností tzv. "vybuzení energie kundalini".

V současné době, je stále více vědců tzv. "nového paradigmatu", kteří jsou přesvědčeni o tom, že to, čemu se říká "energie Kundalini", skutečně existuje. Tato energetická platforma byla od nepaměti ve velké úctě mystiků, neboť její vliv má schopnost reaktivovat status vyššího stavu vědomí s rozsáhlými blahodárnými účinky na fyzické tělo. Prostě a jednoduše vylepšuje bioenergetický systém.  

Esoterické nauky vidí dvě hlavní funkce kundalini v okultním vývoji lidské bytosti:

a) prochází zadním plátem všech sedmi základních tělesných čaker, což způsobuje jejich vitalizaci

b) pomáhá relokaci tzv. "astrálních prožitků" do fyzického vědomí lidské bytosti

 

Na tomto místě, je potřeba si uvědomit, že lidské éterické tělo ve skutečnosti funguje jako energetický duplikát  těla fyzického. Z tohoto hlediska je zjevné, že jakýkoliv pozitivní počin směrující k čakrové kompozici uvnitř lidského éterického těla, se velmi rychle projeví pozitivním způsobem i na fyzické úrovni lidského organismu. Tento druh vzájemného sdílení účinků mezi éterickým a fyzickým tělem je velmi užitečný a každý adept by o něm měl být, alespoň v základním rozsahu, informován.

Emeritní teoretický fyzik dr. Amit Goswami, ve své knize, která vyšla pod názvem "Fyzika Duše", že postupné a řízené zvyšování kapacity kundalini v prostředí éterického těla umí vyvolat efekt postupného uvolňování spícího vědomí ve fyzickém tělesném prostředí. Je zde však jeden háček. Cvičení spojená s uvolňováním energie kundalini, jsou bez vedení velmi zkušeného odborníka velmi nebezpečná.

Nemálo původně nadšených jedinců, se takto dostalo (v tom lepším případě) do blázince v tom horším případě s trvale poškozeným fyzickým vědomím. Goswami hovoří o tom, že u mnoha jedinců, kterým se podařilo potencovat energii kundalini, začali po určité době vznikat mimořádné tělesné změny (například původní tvar uzliny počal metamorfovat do podoby hada).

Jiní lidé během expanze energie kundalini počali vnímat neuvěřitelně jasné bílé světlo, které svým charakterem/konzistencí připomínalo "tekutou plazmu", která se postupně počala obtáčet kolem páteřního systému.

Současný pocit blaženosti není také nikterak vzácným jevem. Mnoho výzkumníků si během tohoto popisu (bílé světlo, pocit blaženosti atp.), uvědomilo, jak výrazně  jevy související s aktivací  energie kundalini a "DNA" souvisí s prožitky blízkosti smrti - "NDE".

Jde v těchto případech pouze o náhodu, nebo existují nám zatím neznámé prvky, které spojují výše uvedené a na první pohled jakoby nesourodé procesy dohromady?

Kromě biofyzikálních změn, mnoho z těch, kteří prošli prožitkem blízkosti smrti (NDE) uvádí, že se u nich objevil hlubší pocit sounáležitosti se všemi věcmi, vyšší úroveň empatie, snížení egoismu, odeznění strachu ze smrti, větší pocit klidu a vnitřní pocit spokojenosti. Spontánní rozlišení nebo zmizení vážných chorob a alergií spadá do kategorie biofyzikální transformace, které je přesně v korelaci s probuzením kundalini, stejně jako s řízenou aktivací DNA.

V tomto ohledu mne zaujal člověk, který sám prošel velmi intenzivním prožitkem "NDE", jmenuje se Mellen - Thomas Benedict. Jeho příběh je velmi dobře zadokumentován. Před svým zhruba devadesátiminutovým "NDE" měl prokazatelně neoperovatelný nádor na mozku.

Poté, co prodělal "NDE", jeho rakovina zmizela. Prostě byla pryč. Z pohledu prostého člověka - zázrak. V tomto ohledu, jsem zjistil zajímavou skutečnost. Velmi častá spontánní uzdravení podobného typu byla zaznamenána u osob, které prodělali typický "ufo únos".

Existuje spis, který se jmenuje "Transformed by the Light" jehož autorem je dr. Cherie Sutherland. Je v něm uvedeno asi 50 případových studií z Austrálie, osob, které prošli jevem "NDE". Mnohé z nich oznámili, že se u nich, během několika následujících dní, objevila plně rozvinutá schopnost mentální telepatie.

Dr. Kenneth Ring, je vědec, který se dlouhodobě specializoval na výzkum jevu "NDE" a následných "PSI" fenoménu, jež se u přeživších jedinců počaly vyskytovat. V roce 1990 doposud velmi nesourodý výzkum vztahující se k těmto tématům sjednotil pod velmi zajímavou aktivitu, jež vešla ve známost jako "Projekt Omega". To dosavadnímu sběru informací a důkazů velmi prospělo, takže netrvalo dlouho a s velmi zajímavými objevy, se doslova "roztrhl pytel".

 

-pokračování-


(c)2016 Jaroslav Chvátal

Všechna práva vyhrazena. Materiál není povoleno bez písemného souhlasu autora jakýmkoliv způsobem publikovat, rozšiřovat či rozmnožovat, a to ani jeho část.

Foto: Archív autora

oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 9.8 (11 hodnocení) zobrazeno: 2433x (dnes: 2x)

Článek je součástí seriálu "LIDSKÁ DNA, HYPERDIMENZIONÁLNÍ BRÁNY A MECHANIKA VZESTUPU"
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics