Rak   21.7.2017   Vítězslav

"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": VĚDA KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ, část 2.

18.03.16   Redakce
Redakce

A to je samozřejmě jedině dobře. Začíná se to projevovat ve výskytu mnoha nových skutečně nadčasových objevů. Lidská mysl prospívá v moři vědomí. Nicméně všichni jsme byli oklamáni iluzí oddělenosti a mnozí věří omezením, která nám druzí vnucují. Laboratorní testy nyní prokazují, že lidská mysl je schopná mnohem více, než co si normálně připouštíme. David Wilcock prozkoumává práci Dr. Williama Brauda, jehož výzkum poskytuje vědecké důkazy mimosmyslového vnímání.


Co je lidská mysl a co je Vědomí? Jedná se o jedno a to samé, nebo jde o dvě zcela rozdílné kvality, které jsou nedílnou součástí naší mentální aktivity? Mnoho otázek a zatím velmi málo odpovědí.

Dlouhou dobu se například myslelo, že Vědomí je určitá charakteristika stavu naší mentální přirozenosti (říká se např. je při vědomí). Teprve před nedávnem, se přišlo na to, že to, co charakterizujeme jako Vědomí, je ve skutečnosti PROCES a nikoliv nějaký statický projev lidské mentální přirozenosti.

Oblast lidské Mysle, lidského Vědomí a mozkové procesy, které vykazují nelokální jevy za přítomnosti skalárního projevu energie, to všechno jsou témata, která jsou v dnešní době středem pozornosti mnoha vědců tzv. "nového paradigmatu".

A to je samozřejmě jedině dobře. Začíná se to projevovat ve výskytu mnoha nových skutečně nadčasových objevů. Lidská mysl prospívá v moři vědomí. Nicméně všichni jsme byli oklamáni iluzí oddělenosti a mnozí věří omezením, která nám druzí vnucují.

Laboratorní testy nyní prokazují, že lidská mysl je schopná mnohem více, než co si normálně připouštíme. David Wilcock prozkoumává práci Dr. Williama Brauda, jehož výzkum poskytuje vědecké důkazy mimosmyslového vnímání.

Máme před sebou již desátou  epizodu IV. série, jež se jmenuje "Věda kolektivního vědomí, část 2.", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/veda-kolektivniho-vedomi-2-cast-284/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde v úterý  22. 3. 2016 a ponese název: "Mimosmyslové vnímání napříč časoprostorem, část 1.".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1730x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Červenec
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics