Vodnář   22.1.2018   Slavomír

"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": GENETICKÁ PAMĚŤ

11.03.16   Redakce
Redakce

U výše citovaného experimentu, se v jednom obrovském akváriu nacházelo několik stovek rybiček. Z tohoto hejna byla vybrána jedna rybička, která byla přemístěna do jiného, samostatného akvária Obě dvě akvária byla pod permanentním dohledem kamer. Velmi rychle se zjistila úžasná záležitost. Ve stejné chvíli, kdy se velké hejno obrátilo doleva, doprava, nebo nahoru či dolu ten samý pohyb učinila i ona jedna malá rybička. Jako kdyby byla nějakou neviditelnou silou spojená s velkým hejnem. Jak jsme viděli u kolektivního zvířecího chování, zdá se, jakoby jedno vědomí vedlo stáda zvířat, aby se pohybovala ve vzorech, které odpovídají posvátné geometrii.


Genetická paměť se začíná jevit v podobě velmi unikátního fenoménu. Existuje fascinující experiment na základě kterého jsme schopni si uvědomit neuvěřitelný potenciál síly kolektivního druhu vědomí. Určitě jste někdy sledovali přírodopisný film ve kterém ústřední roli hrálo velké hejno malých rybiček o počtu mnoha tisíců kusů.

Klasická věda nedokáže vysvětlit, jak je možné, že každá jedna rybička v tomto hejnu dokáže synchronizovat pohyb na desetinu vteřiny přesně zbylého počtu mnoha tisíců dalších rybiček. Navíc pomíjíme fakt, že zvířata o velkém počtu jsou schopna spontánním způsobem realizovat fraktálové vzory  posvátné geometrie.

U výše citovaného experimentu, se v jednom obrovském akváriu nacházelo několik stovek rybiček. Z tohoto hejna byla vybrána jedna rybička, která byla přemístěna do jiného, samostatného akvária, které bylo vzdáleno několik se metrů od akvária prvnho. Obě dvě akvária byla pod permanentním dohledem kamer. Velmi rychle se zjistila úžasná věc..

Ve stejné chvíli, kdy se velké hejno obrátilo doleva, doprava, nebo nahoru či dolu ten samý pohyb učinila i ona jedna malá rybička. Jako kdyby byla nějakou neviditelnou silou spojená s velkým hejnem.

Jak jsme viděli u kolektivního zvířecího chování, zdá se, jakoby jedno vědomí vedlo stáda zvířat, aby se pohybovala ve vzorech, které odpovídají posvátné geometrii.

Nicméně jak si jedno zvíře začne být vědomo své individuality, začne pro něj nová fáze evoluce ve vědomí. David Wilcock mluví o efektu genetické paměti, jak se individualizované vědomí stane vědomé sebe sama uprostřed moře kolektivního vědomí.

Naši příznivci a diváci mají připravenou sedmou epizodu IV. série, jež se jmenuje "Genetická paměť", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/geneticka-pamet-281/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde v úterý  15. 3. 2016 a ponese název: "Speciální diskuze s Davidem".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1782x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics