Váhy   26.9.2017   Andrea8.4 - 10.4.2016 (HORNÍ LOMNÁ) - UČENÍ ARKTURIÁNŮ - TYRKYSOVÉ KÓDY": PRVNÍ STUPEŇ - "CESTA TRŮNŮ"

15.03.16   Redakce
Redakce

PRVNÍ STUPEŇ: "TYRKYSOVÉ KÓDY - CESTA TRŮNŮ" PROBÍHÁ JIŽ 8. - 10. 4. 2016 A BEZ ČEKÁNÍ LZE IHNED NAVÁZAT NA DRUHÝ STUPEŇ "TYRKYSOVÉ KÓDY - CESTA AVATARA", KTERÝ PROBÍHÁ VE DNECH 22. - 24. 4. 2016 (DRUHÉHO STUPNĚ SE LZE ZÚČASTNIT I BEZ NUTNOSTI ABSOLVOVÁNÍ STUPNĚ PRVNÍHO !!)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V letošním roce 2016, se u nás v České republice se ještě jednou vracíme k odhalení komplexního "Učení ARKTURA", které prezentuje ucelený soubor teoretických znalostí a praktických dovedností, jež se dotýkají kosmické podstaty lidské bytosti a její evoluční cesty v kontextu s doposud nezveřejněnými esoterickými aspekty spirituálního původu člověka v kontextu s planetou Zemí a naší Sluneční soustavou. Humanoidní bytosti, kteří v dávných dobách zastupovali na naší planetě unikátní vysoce a duchovně pokročilou civilizaci ze souhvězdí Pastýře, jež se vyvíjí v energetickém poli hvězdy Arcturus.

Tyto úžasné bytosti dokázali cestovat v čase a tak přicházeje z "budoucnosti" se stali prvními a jedinými "Učiteli" prapůvodní "Mayské civilizace" v prostředí Střední a částečně také Jižní Ameriky. "UČENÍ ARKTURIÁNŮ" je unikátním projektem především z toho důvodu, že ve vysoce komplexní podobě předkládá původní nijak nenarušený materiál ARKTURIÁNŮ", který byl do dnešních dob střežen hned několika přísně okultními skupinami. Aktuálními "strážci" tohoto studijního materiálu jsou tzv. "Ruští Templáři". V loňském roce se nám podařilo zajistit možnost prezentace komplexního studijního materiálu u nás v České republice a jelikož jde o jedinečnou esoterickou událost, vracíme se nyní ještě jednou k I. stupni tohoto studia, které, je nyní připraveno pro novou studijní skupinu zájemců. Činíme tak i z toho důvodu, že v příštím roce budeme mít pro absolventy připraven studijní materiál II. stupně, který se nazývá "CESTA AVATARA".

V roce 2014, když byl tento kurz poprvé prezentován u nás v České republice, proběhl v rámci týdenního studijního pobytu. Nyní je k dispozici speciálně upravená forma v rámci které bude celý obsah k dispozici během třídenní akce a to ještě se slevou 1000 Kč. Prostě vyjimečná příležtost.


Celý studijní materiál "UČENÍ ARKURIÁNŮ - TYRKYSOVÉ KÓDY", je rozdělen do tří samostatných stupňů či fází, jejichž obsah bude prezentován během následujících let tímto způsobem: letošní rok 2014/2016 - "První stupeň: Cesta trůnů", rok 2016 - "Druhý Stupeň: Cesta Avatara" a v roce 2017 proběhne "Třetí stupeň - Cesta Tajemství".

V tomto ohledu je třeba zdůraznit, že každý jeden stupeň reprezentuje samostatný ucelený formát vědomostí a dovedností. To znamená, že jednotlivé stupně na sebe nenavazují. To samo o sobě poskytuje velkou výhodu samotným studentům, kteří mohou jednak využívat vědomosti a praktické dovednosti již po absolvování stupně č. 1. Navíc je možné studovat stupeň č.2 a č.3 bez toho, aniž by bylo nutné mít k dispozici vědomostí z předcházejících fází studia.

Mnozí z nás vědí o tom, že v letech 2017 a 2018 by mělo dojít k velmi výrazným událostem a to jak globálního charakteru, tak i na vnitřní individuální úrovni. Právě tyto dva roky jsou uvnitř desetiletého a velmi mystického období 2012 - 2022 zcela klíčového charakteru. Právě v tomto čase bude moci každý z nás ocenit a plně využít vnitřní potenciál možností, které "Učení Arkturiánů - Tyrkysové kódy" nabízejí. Rozhodně není náhoda, že ukončení studia (v rámci tří výše uvedených samostatných fází), je naplánováno na rok 2017/2018, tedy v kritickém časovém ohnisku (2017-2018).

 

OBSAHOVÁ PLATFORMA

"První stupeň - Cesta Trůnů"

Teoretická část

a) Kosmická historie lidské bytosti

b) Esoterická podstata galaktického jádra a jeho energetický vliv na současný duchovní vývoj lidské bytosti

c) Analýza povahy a účinků vysoko frekvenčních energií jež vyvěrají z galaktického jádra

d) Nové energetické vztahy mezi čakrovým systémem lidské bytosti a galaktickým jádrem

e) Zasvěcení do nové energetické struktury naší sluneční soustavy a planety Země

f) Esoterní anatomie energetických center mozku a "Zákon Času"

g) Zasvěcení do povahy působení "Kosmických časových cyklů"

h) Detailní analýza hlavních planetárních událostí v časovém cyklu "2014 - 2018"

ch) Detailní analýza hlavní údálostí v rámci českého a slovenského národa

i) Popis a povaha metamorfózy jemnohmotných lidských těl v období "2014-2018"

j) Mechanismus "Merkaba" z pohledu "arkturiánské vědy"

k) Popis zcela nových systému esoterické vědy a jakým způsobem využít jejich potenciál

l) Sedm druhů biorezonanční plazmatické energie - analýza

m) Popis, struktura a zasvěcení do povahy systému "senzorických polí" lidské aury

n) "VELATROPA" - nový druh kosmické energie

a mnohé další

 

Praktická část:

a) Metodika aktivace nových energetických center lidského těla určených pro příjem vysokofrekvenčních energií galaktického jádra v období 2014 - 2018

b) Metodika biorezonančního nastavení čakrového systému umožňující vědomou komunikaci s Duchem planety Země

c) Metodika vědomé kooperace s novými energetickými systémy naší sluneční soutavy

d) Soubor metodik umožňující získat individuákní kontrolu narůstajícím tlakem časového faktoru

e) Zasvěcení do první skupiny "Arkturiánských Tyrkysových Kódů" s jejich praktickým uplatněním v každodenním životě

f) Zasvěcení do zcela nového způsobu práce s energetickým systémem "Merkaba"

g) Metodika praktického využití sedmi druhů biorezonanční plazmatické energie

h) Metodika praktického využití senzorických polí lidské aury

i) Komplexní zasvěcení aktivního příjmu a následného praktického využití nové spirituální kosmické energie "VELATROPA"

a mnohé další

 

Podrobné informace organizačního charakteru a závazné přihlášky - ZDE


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1784x (dnes: 3x)

K článku není založena diskuze
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics