Váhy   23.10.2017   Teodor"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": VÁLKA O ODHALENÍ SE STUPŇUJE

25.02.16   Redakce
Redakce

Jde o úrovně reality o kterých nemá obyčejný smrtelník žádné významné povědomí. Jedná se o úrovně reality o kterých zasvěcený a vidoucí nemá potřebu sám hovořit.  Co z toho vyplývá? Jak tento konflikt dopadne, evidentně ovlivní nejen naší lidskou budoucnost na této úrovni existence, ale s největší pravděpodobností dojde k ovlivnění i takových mechanismů, které určují charakter, kvalitu a průběh naší lidské evoluce. Ve hře je tedy mnohé. Již nyní by nám mělo být jasné, že vítěz může velmi získat, anebo také o mnohé přijít. Takže s vědomím maximální zodpovědnosti, bychom měli přistupovat k následujícím rozhodnutím, které na nás budou čekat a možná již nyní čekají. 


Bylo by velmi krátkozraké si myslet, že konflikt mezi lidským společenstvím a globálně mocenským systémem probíhá pouze zde na smyslové fyzické úrovni našeho světa. Bitva probíhá i na mnoha dalších úrovních  Bytí.

Jde o úrovně reality o kterých nemá obyčejný smrtelník žádné významné povědomí. Jedná se o úrovně reality o kterých zasvěcený a vidoucí nemá potřebu sám hovořit.  Co z toho vyplývá? Jak tento konflikt dopadne, evidentně ovlivní nejen naší lidskou budoucnost na této úrovni existence, ale s největší pravděpodobností dojde k ovlivnění i takových mechanismů, které určují charakter, kvalitu a průběh naší lidské evoluce.

Ve hře je tedy mnohé. Již nyní by nám mělo být jasné, že vítěz může velmi získat, anebo také o mnohé přijít. Takže s vědomím maximální zodpovědnosti, bychom měli přistupovat k následujícím rozhodnutím, které na nás budou čekat a možná již nyní čekají.  

Lidstvo se nachází ve válce mezi dvěma válčícími frakcemi ve vyšší sférách. Jak tato válka konečně dosahuje kritické fáze, věda a náboženství se usilovně snaží o odhalení pravdy.

Tohle není jen válka o kontrolu světových financích a materiálních věcí, ale je to válka o kontrolu lidské duše. David Wilcock vysvětluje, co poražení iluminátů znamená pro kolektivní nanebevstoupení lidského druhu.

Takže máme jedinečnou příležitost, se společně podívat na poslední dvacátou devátou  epizodu III. série, jež se jmenuje "Válka o odhalení se stupňuje", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/valka-o-odhaleni-se-stupnuje-254/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde v pátek 26. 2. 2016 a ponese název: " Backsterův efekt: Biokomunikace (1.část)".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 2269x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics