Váhy   23.10.2017   Teodor"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": O GEORGIJSKÝCH PORADNÍCH KAMENECH A MEZINÁRODNÍ ZAHRADĚ MÍRU

19.02.16   Redakce
Redakce

Je samozřejmé, že všechny tyto vědomosti (ve skutečnosti je toho mnohem více), byly od samého počátku známy těm silám, které formují podstatu toho, co nazýváme "světový globálně mocenský systém". Za dobu svého působení zde na naší planetě (hovořím o nějakým posledních pěti či šesti tisících letech, si vytvořil poměrně velmi sofistikovaný mechanismus (tedy z jejich úhlu pohledu),  prostřednictvím kterého se snaží obcházet výše uvedené kosmické principy a zároveň dosahovat svých zvrácených cílů a idejí.


Existence a vliv kosmických principů a zákonů je nepopíratelná. V současné době máme k dispozici obrovské množství důkazů, které podporují tvrzení našich předků v tom slova smyslu, že existují unikátní kosmická Mysl/Vědomí, která vyzařuje tři hlavní kvality: a) pozoruje a dohlíží, b) spouští korekce, c) poskytuje inspirace a ideje, jež jsou v přísném souladu s charakterem a kvalitou evoluce té, či oné formy Života v objektivním projevení. 

Je samozřejmé, že všechny tyto vědomosti (ve skutečnosti je toho mnohem více), byly od samého počátku známy těm silám, které formují podstatu toho, co nazýváme "světový globálně mocenský systém".

Za dobu svého působení zde na naší planetě (hovořím o nějakým posledních pěti či šesti tisících letech), si vytvořil poměrně velmi sofistikovaný mechanismus (tedy z jejich úhlu pohledu),  prostřednictvím kterého se snaží obcházet výše uvedené kosmické principy a zároveň dosahovat svých zvrácených cílů a idejí.

Aby ilumináti mohli manipulovat a kontrolovat populaci na Zemi, musí k tomu mít náš souhlas. To znamená, že nám musí říkat, co jsou jejich plány. Ale jen tím, že jim neoponujeme, s těmito plány nevědomky souhlasíme.

Proto existují Georgijské poradní kameny a podobně navržený památník v  Mezinárodní zahradě míru. David Wilcock popisuje zednářskou a iluminátskou symboliku v Mezinárodní zahradě míru, aby odhalil jejich podlé plány.

Série se chýlí pomalu, ale jistě ke konci. Máme před sebou již dvacátou sedmou  epizodu III. série, jež se jmenuje "O Georgijských poradních kamenech a Mezinárodní zahradě míru", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/o-georgijskych-poradnich-kamenech-a-mezinarodni-zahrade-miru-252/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde ve čtvrtek 23. 2. 2016 a ponese název: "Konec tajemství Illuminátů".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1723x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics