Váhy   23.10.2017   Teodor11. - 13. 3. 2016 HORNÍ LOMNÁ - KURZ PRO MAJITELE TITÁNOVÉ PYRAMIDY: "INICIACE ENERGETICKÉHO A DATOVÉHO NASTAVENÍ TITÁNOVÉ PYRAMIDY"

19.02.16   Redakce
Redakce

Na základě množících se dotazů s prosbou o ustanovení třetího termínu tohoto kurzu pro držitelé pyramid, se nám podařilo nalézt prostor v březnu. Zájemci o školení v tomto termínu si mohou podat elektronickou přihlášku.

V průběhu loňského roku, se zvedl obrovský zájem o náš specializovaný produkt - "TITÁNOVÁ PYRAMIDA", který je vyráběn za velmi náročných podmínek, přesně podle sdíleného postupu, který byl získán od zástupců plejádské civilizace. V průběhu celého tohoto roku jsme od držitelů "titánové pyramidy" průběžně získávali velmi zajímavé postřehy a poznatky. Zároven jsme dostávali další žádosti o možnost zakoupení tohoto nadčasového produktu, byť jsme během roku byli schopni uspokojit asi 400 žadatelů.

Zároveň se však množily žádosti ze strany majitelů "titánové pyramidy" ohledně konkrétního praktického zaškolení do práce s "titánovou pyramidou", tak aby dokázali její uživatelé vědomě nastavit a poté následně i prakticky využít její potenciál v maximální možné míře, neboť informace zprostředkované v "hlavním článku", jsou nedostatečného charakteru. Z tohoto důvodu, během podzimních měsíců, připravil pan Jaroslav Chvátal obsahové portfolio jednorázového třídenního kurzu, který by měl zájemcům poskytnout vyčerpávající možnosti různých forem a variant využití "titánové pyramidy" v praxi. Další informace jsou k dispozici v detailním popisu tohoto kurzu.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k tomu, že se lektor musí věnovat každému účastníkovi kurzu individuálně, je kapacita této akce bohužel omezena zhruba 20-ti volnými místy, které budou zaplňovány postupně podle uhrazené zálohy.


Titanová pyramida díky své anorganické koncepci molekulární mřížky a jejímu geometrickému uspořádání, jež odpovídá zákonitostem posvátné geometrie, je jedním z nejmocnějších pozitivních energetických prostředků současné doby. Informace týkající se chemické kvality a způsobu zpracování titanové pyramidy poskytli zástupcům lidského společenství zástupci jednoho konkrétního typu plejádské civilizace.

V současné době probíhá v České republice projekt (jež je momentálně jediným na světě), který poskytuje zájemcům nejkvalitnější formu titánové pyramidy, a to jak po stránce metalické, tak i po stránce energetické.  Vzhledem ke stále narůstajícímu zájmu o tento jedinečný produkt, probíhala výroba "titánové pyrtamidy" průběžně po celý letošní rok. Současně provádíme systematický výzkum tohoto úžasného vibračního a energetického nástroje.

Plejáďané upozorňují na to, že v současné době mezi nejefektivnější a nejúčinnější energetické zářiče patří "Titanová Pyramida". Jedná se o útvar pyramidového charakteru, který obsahuje nejčistší možnou strukturu prvku titan. Tento prvek v poslední době výrazným způsobem posiluje své charakteristické vlastnosti a stává se z něj nejmocnější energetický nástroj v pozemských podmínkách.

 

OBSAHOVÉ PORTFOLIO KURZU

Teoretická část

a) Tajemství molekulární struktury titánu (esoterické informace zprostředované zástupci plejádské civilizace)

b) Struktura a základní charakteristika energetického pole titánové pyramidy

c) Rozbor pozitivních účinků "titánové pyramidy" na organickou hmotu, anorganickou hmotu a životní prostředí

d) Rozbor neutralizačních účinků  "titánové pyramidy" na chemtrails, destruktivní psychickou a mentální energii, geopatogenní zóny a obecně negativní prekurzory

e) Mentální a obecně energetická hygiena majitele "titánové pyramidy" - popis nejefektivnějších metod

f) Vyžaduje "titánová pyramida" nějaké speciální ošetřování?

g) "Titánová pyramida", jako vysoce účinný ochranný energetický rezonátor

h) Diskuze majitelů "titánové pyramidy" - výměna zkušeností a poznatků

 

Praktická část

a) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "JEDNODUCHÉ ZÁKLADNÍ OPERAČNÍ POZICI" s dominantním účinkem na životní prostředí

b) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "JEDNODUCHÉ REVERZNÍ OPERAČNÍ POZICI" s dominantním účinkem na organickou hmotu a potraviny

c) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "DUÁLNÍ  OPERAČNÍ  STACIONÁRNÍ POZICI - TITÁNOVÝ KRYSTAL" s dominantním účinkem na anorganickou hmotu

d) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "DUALNÍ  OPERAČNÍ ROTAČNÍ/TORZNÍ POZICI"  - STATUS VIRGINALIS PUDORYS" s dominantní účinkem na cizí nežádoucí hyperezonanční energie mentálního a psychického charakteru

e) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" s aktivací silné synergie na hmotu s fulerenovými vazbami (ŠUNGIT)

f) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" s aktivací siné synergie na hmotu s křemíkovými vazbami (KŘIŠŤÁL)

g) Individuální instruktáž originálního postupu aktivace tzv. "hyperprostorových elekro-gravitačních vln" s efektem úspory energie (například u motorových vozidel)

h) A mnohé další.....

 

UPOZORNĚNÍ: TENTO KURZ JE URČEN VÝHRADNĚ PRO MAJITELE "TITÁNOVÝCH PYRAMID"!!  VEZMĚTĚ SI PROSÍM SEBOU VŠECHNY "TITÁNOVÉ PYRAMIDY", KTERÉ MÁTE K DISPOZICI, ABYSTE U KAŽDÉ MOHLI REALIZOVAT POTŘEBNÉ DRUHY NASTAVENÍ/AKTIVACE!!

 

Přihlášky a podrobné organizační informace - ZDE


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1588x (dnes: 1x)

K článku není založena diskuze
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics