Váhy   23.10.2017   Teodor(4. - 6. 3. 2016) VELETOV U KOLÍNA: "MAYAN STIMULUS" (MAYSKÝ IMPULS) II. část

19.02.16   Redakce
Redakce

POZNÁMKA: Pokračování semináře "Mayský Impuls - základní část", který proběhl v září 2015. Určeno především pro studenty základní části. Ti kteří se neúčastnili základní části tohoto semináře se mohou přihlásit pod podmínkou, že si dostudují materiály ze základní části (budou na semináři k dispozici).

----------------------------------------

Nestává se často, kdy můžeme v naší nabídce studijních aktivit přinést cosi zcela nového a revolučního. Poměrně dlouhou dobu bylo nejisté, zda se Česká republika dostane do skupiny několika málo států na světě, které obdržely privilegium jako první v praxi vyzkoušet zcela nové a zde na Zemi soubor dopisud neznámých, ale velmi unikátních metodik, které nesou svůj vlastní pracovní název "Mayan Stimulus", neboli "Mayský Impuls".

Tento úžasný studijní materiál, je jediním z několika zcela konkrétních praktických počinů ze strany vědce a informátora, se kterým již nějakou dopu spolupracujeme, jen vystupuje pod označením "Corey Good". Ten ve svých zveřejných materiálech upozorňuje na fakt, že se mu před několika měsíci podařilo prostřednictvím nadčasové technologie, jež pochází z výzkumu uvnitř "Tajných kosmických projektů", navázat kontakt se zástupci původního/originálního jádra "Mayské civilizace" o které víme, že za doposud nevyjasněných okolností dokázala přesídlit z oblasti Jižní Ameriky do oblasti dnešního Mexika, Belize, Yucatanu apod. Tyto dvě lokality odděluje od sebe mnoho tisíc kilometrů dlouhá vzdálenost.


Doposud není jasně, jak ve své době tito lidé o počtu několika milionů jedinců uto vzdálenost překonali bez znalosti kola a narušení ekosystémů ve směru jejich cesty. Zástupci Mayské civilizace během kontaktu s našim informátorem sdělili, že použili tzv. "časoprostorové portály", přičemž část jejich civilizace přesídlila na zcela nové místo a druhá část pokračovala ve svém evoluci v jedné z paralelních realit naší planety. Náš informátor byl také upozorněn na to, že v brázdě pohybu naší sluneční soustavy uvnitř naší galaxie počne docházet k velmi významných energetických změnám, které budou modifikovat aktuální evoluci nejen lidské bytosti, ale celého našeho planetárního ekosystému.

Zástupci Mayské civilizace zároveň předali unikátní praktický manuál + soubor vysoce moudrých rad a podnětů, umožňující na individuální úrovni našeho každodenního života, co nejlépe využít nastávajících energetických změn včetně řádného ošetření našeho fyzického organismu a energetického ekosystému své vlastní rodiny. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na podrobnosti.

 

OBSAH KURZU

V obsahové části jsou vypíchnuté pouze některé základní body, neboť učivo je velmi pestré a dynamickým způsobem se mezi sebou překrývá teorie s praxí. Je potřeba si také uvědomit, že v této základní části se nachází principiálně nejdůležitější tématické oblasti.

1. Co jsou časové a prostorové vlny a jaký vliv mají na lidský organismus, charakter osudovosti a aktuální průběh individuálního duševního vývoje (iniciace do spirituální mechaniky Života a Osudovosti)

2. Prezentace metody naladění na prostorové a časové vlny z pohledu jemnohmotných energetických těl lidské bytosti

3. Prezentace způsobu umožňující rozpoznání přítomnosti varovných osudových signálů v osobním životě a metoda jejich interpretace

4. Využití osudových signálů k preventivnímu opatření za účelem rozpuštění úderů karmy ještě před tím, než dojde k jejich realizaci

5. Prezentace souboru metodik umožňující vyšší stupeň aktivace buňkové paměti lidského těla za účelem zlepšení své vlastní stávající životní úrovně

6. Iniciace do vyšších úrovní fyzického vědomí, jejich aktivace a využití v každodenním životě

7. Prezentace metady umožňující několika fázové otevření své vlastní andělské podstaty (spirituálního jádra lidské bytosti)

8. Soubor výborných rad a inspirací ze strany "Mayských Mentorů" (skupina mayské civilizace, která se nyní dále vyvijí v paralelní pozemské realitě má tu část evoluce, kzerou aktuálně procházíme již za sebou)

9. Galaktická podporostorová rezonance a komplexní soubor pokynů jak reagovat po stránce fyzické, emoční, mentální a spirituální (velmi důležitá část kurzu vzhledem k informacím, které našemu informátorovi poskytly bytosti "Blue Avian")

10. Otázky, dotazy a mnoho dalšího

 

Přihlášky a další informace organizačního charakteru  - ZDE


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1032x (dnes: 1x)

K článku není založena diskuze
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics