Váhy   26.9.2017   Andrea"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": PŮVOD A ROZMACH ILLUMINÁTŮ

18.02.16   Redakce
Redakce

Z pohledu principu duality vykazuje zřetelně negativní povahu. Ovšem zároveň víme, že tzv. "status polarity", je v našem prostředí výrazně iluzorní povahy. Charakter jednoty, koherentního uspořádání sil a výraz komplexnosti, je primárním faktorem našeho světa i když se to tak při povrchním nahlížení vůbec nemusí jevit. Z tohoto úhlu pohledu, je řešení situace, jež je spojená s globálním vlivem Iluminátů v prostředí našeho světa velmi výrazným, ale i užitečným nástrojem získávání důležitých informací, která se nám všem mohou (a zřejmě i budou hodit).


Když budeme systematicky a po určitou dobu zkoumat povahu Illuminátů a jejich roli v tomto našem světě, zjistíme, že jde o vysoce komplexní strukturu různých vzájemně propletených sil mikrokosmického i makrokosmické povahy.

Z pohledu principu duality vykazuje zřetelně negativní povahu. Ovšem zároveň víme, že tzv. "status polarity", je v našem prostředí výrazně iluzorní povahy. Charakter jednoty, koherentního uspořádání sil a výraz komplexnosti, je primárním faktorem našeho světa i když se to tak při povrchním nahlížení vůbec nemusí jevit.

Z tohoto úhlu pohledu, je řešení situace, jež je spojená s globálním vlivem Iluminátů v prostředí našeho světa velmi výrazným, ale i užitečným nástrojem získávání důležitých informací, která se nám všem mohou (a zřejmě i budou hodit).

Je tedy třeba se na věci dívat více jak jednosměrným pohledem. Když prozkoumáme původ Iluminátů, zjistíme, že založení mimozemské aliance má původ už v Korejské válce.

Co začalo jako pouhá manipulace vojenských sil, se nyní rozšířilo o snahu mít pod kontrolou téměř všechny formy masových médií. David Wilcock nám nadále odhaluje informace o iluminátské agendě, než budou všeobecně známé.

V kontextu s výše uvedenými informacemi, je velmi zajímavá dvacátá šestá  epizoda III. série, jež se jmenuje "Původ a rozmach Illuminátů", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/puvod-a-rozmach-iluminatu-251/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde ve čtvrtek 19. 2. 2016 a ponese název: "O Georgijských poradních kamenech a Mezinárodní zahradě míru".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 1714x (dnes: 3x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics