Váhy   22.10.2017   Sabina"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": ODHALENÍ A PORAŽENÍ ILLUMINÁTŮ

11.02.16   Redakce
Redakce

Každý hledající, si dříve či později položí otázku "kdo" a nebo "jaké síly" stály za ustanovením a vůbec existencí soudobého globálně mocenského aparátu. Z mnoha různých úhlů pohledu, je zjevné, že by nebylo v silách ryze pozemských vládnoucích frakcí dát dohromady takový gigantický mechanismus despotické vlády. Navíc, když se podíváme na začátek existence současného globálně vládnoucího systému, tak zjistíme, že se dotýkáme období, kdy se planeta Země a s ní i veškeré přeživší lidstvo pomalu vzpamatovávalo z předcházejícího obrovského kataklyzma. 


Jedním z mnoha důsledků aktivizace procesu "Odhalení",  je postupné odtajnění informací, které vysvětlují jakým způsobem jsou globálně mocenské skupiny vládnoucí zde na Zemi napojeny na destruktivní platformu inteligentního mimozemského života.

Každý hledající, si dříve či později položí otázku "kdo" a nebo "jaké síly" stály za ustanovením a vůbec existencí soudobého globálně mocenského aparátu. Z mnoha různých úhlů pohledu, je zjevné, že by nebylo v silách ryze pozemských vládnoucích frakcí dát dohromady takový gigantický mechanismus despotické vlády.

Navíc, když se podíváme na začátek existence současného globálně vládnoucího systému, tak zjistíme, že se dotýkáme období, kdy se planeta Země a s ní i veškeré přeživší lidstvo pomalu vzpamatovávalo z předcházejícího obrovského kataklyzma.  

Pokud si tedy dáme jedna a jedna dohromady, zjistíme, že máme před sebou  v podstatě jedinou možnost a tou je síla přicházející z otevřeného kosmického prostředí. Velká většina mimozemských lidí na Zemi vytvořila tajnou vládu, kterou známe jako ilumináti.

Propaganda a dezinformace se staly hlavními zbraněmi jejich nekalých plánů, které musí být dokončené do roku 2016. Odhalením iluminátů a jejich plánů nám David Wilcock předává prostředky, jak ilumináty porazit v jejich vlastní hře.

Čeká tu na nás v pořadí další a to dvacátá třetí epizoda III. série, jež se jmenuje "Odhalení a poražení Illuminátů", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/odhaleni-a-porazeni-iluminatu-248/

Další epizoda tohoto seriálu vyjde v pátek 12. 2. 2016 a ponese název: "Lidská tvář pro mimozemskou agendu".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2728x (dnes: 2x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics