Vodnář   22.1.2018   Slavomír

NOVINKA!!! NOVÝ POŘAD - "SKRYTÝ PŮVOD" S MICHAELEM TELLINGEREM - 1.

15.01.16   Redakce
Redakce

A je to tu. Přesně podle vydavatelského plánu na rok 2016 přicházíme s další novinkou. Zcela novým pořadem, kterým vás bude provázet expert na utajovanou historii lidstva – Michael Tellinger. V rámci tohoto nového pořadu je zatím natočeno 16 epizod. Následně se dle zájmu diváků budeme rozhodovat, zda v natáčení budeme pokračovat v rámci druhé série. Mnohým z nás, kteří mají tak trochu více otevřené oči než ostatní, je jasné, že globální mocenský systém, který vládne na naší planetě, nám systematicky zahaluje nejen skutečný sled událostí naší historie a prehistorie, ale i samotný původ lidské bytosti.


A je to tu. Přesně podle vydavatelského plánu na rok 2016 přicházíme s další novinkou. Zcela novým pořadem, kterým vás bude provázet expert na utajovanou historii lidstva – Michael Tellinger. V rámci tohoto nového pořadu je zatím natočeno 16 epizod. Následně se dle zájmu diváků budeme rozhodovat, zda v natáčení budeme pokračovat v rámci druhé série.

Mnohým z nás, kteří mají tak trochu více otevřené oči než ostatní, je jasné, že globální mocenský systém, který vládne na naší planetě, nám systematicky zahaluje nejen skutečný sled událostí naší historie a prehistorie, ale i samotný původ lidské bytosti.

Díky této prohnilé strategii naše lidstvo doposud nezná odpovědi na tři klíčové otázky: „Kým jsme? Odkud pocházíme?“ a „Jaký je účel naší přítomnosti zde na Zemi? A právě tento seriál by nám měl pomoci s nalezením odpovědí a minimálně by nám měl naznačit, kterým směrem hledat.

Michael Tellinger v této úvodní epizodě nabízí přehled cesty za objevením skrytého původu lidstva a našeho sdíleného osudu. Vše, co nám bylo řečeno o naší historii, je lež. Příběhy, které utváří naši společnost, jsou lži vymyšlené vítězi mnohých válek, ke kterým zde došlo. Nicméně důkazy nalezené ve starověkých textech a na posvátných nalezištích odhalují, že zjištění toho, kým jsme a čím jsme se stali, je jen část skrytého původu lidstva.

Druhá část tohoto nového cyklu vyjde ve čtvrtek 21. ledna 2016, třetí část v pondělí 25. ledna 2016. Poté bude týdenní vysílací schéma vypadat takto:

Pondělky – Michael Tellinger a „Skrytý původ“,

Úterky – David Wilcock a „Učení Moudrosti“,

Středy – Corey Good a „Cosmic Disclosure,

Čtvrtky – David Wilcock a „Učení Moudrosti“,

Pátky – David Wilcock a „Učení Moudrosti“.

Během měsíce března by měly být k dispozici další dva nové pořady: „Disclosure“ Davidem Wilcockem a „Deep Space“dr. Josephem Farrellem.

Užijte si tedy první epizodu z cyklu „Skrytý původ“.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (10 hodnocení) zobrazeno: 4296x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics