Vodnář   22.1.2018   Slavomír

"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": KOSMICKÁ ENERGIE NEOMEZENÁ ČASEM

14.01.16   Redakce
Redakce

V kontextu s objevy na tomto poli bádání, které byly uskutečněny za posledních dvacet let, se začíná stále reálněji ukazovat, že naše původní představa o našem světě byla velmi scestná. Na druhou stranu je již v této chvíli více méně zřejmé, že nás v této oblasti výzkumu v blízké budoucnosti čeká nekonečná řada dalších překvapení. Odhalujeme skutečnou podstatu času a prostoru, ale nesmíme zapomínat ani na hmotu, která s výše uvedenými kvalitami našeho světa úzce koexistuje. Práce mnoha vlivných vědců odhaluje, že to, čemu říkáme čas a prostor, není nic víc, než souhra rezonanční energie.


Počínáme se stále hlouběji a hlouběji nořit do podstaty prostoru a času. Čím dál tím více zjišťujeme, jak iluzorní a pomíjiví je svět, který vidíme a vnímáme svými fyzickými smysly. Ukazuje se, že jsme schopni vnímat pouze malou, ale opravdu nepatrnou část reality, a to ještě hrubě nepřesným způsobem.

V kontextu s objevy na tomto poli bádání, které byly uskutečněny za posledních dvacet let, se začíná stále reálněji ukazovat, že naše původní představa o našem světě byla velmi scestná. Na druhou stranu je již v této chvíli více méně zřejmé, že nás v této oblasti výzkumu v blízké budoucnosti čeká nekonečná řada dalších překvapení.

Odhalujeme skutečnou podstatu času a prostoru, ale nesmíme zapomínat ani na hmotu, která s výše uvedenými kvalitami našeho světa úzce koexistuje. Práce mnoha vlivných vědců odhaluje, že to, čemu říkáme čas a prostor, není nic víc, než souhra rezonanční energie.

Tito vědci objevili, že pravá podstata molekul je stojatá vlna, že vyzařování času je torzní pole a že binární hvězdy mezi sebou komunikují nadsvětelnou rychlostí. David Wilcock hovoří o různých vědeckých teoriích, aby ukázal, že vědomí je ve skutečnosti torzním polem, které je v našem vesmíru všudypřítomné.

Takže nemá smysl na nic čekat a rovnou se můžeme podívat na dvanáctou epizodu III. série s názvem "Kosmická energie neomezená časem", která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/kosmicka-energie-neomezena-casem-237/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde zítra 15. 1. 2016 a ponese název: "Vesmír je hmota času".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 2030x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics