"OKO HURIKÁNU": POSVÁTNÁ GEOMETRIE A HYPERDIMENZIONÁLNÍ FYZIKA PŘÍRODNÍCH JEVŮ PLANETY ZEMĚ (5)

Podle našeho "hyperdimenzionálního modelu" došlo v případě hurikánu "Isabel" ke snížené pohybové setrvačnosti v centrální části hurikánu, což s přihlédnutím k efektu "DePalma" muselo způsobit výrazně silnější vertikální proudění v oblacích uvnitř "oka", což muselo vést ke vzniku velmi intenzivních lokálních bouří.

A na závěr ještě několik zajímavých myšlenek. Zatímco jsem v těchto chvílích přesvědčen, že mimořádná "pětiúhelníková geometrie" uvnitř oka hurikánu použitá v promo snímcích společností "MSNBC" se vztahovala v hurikánu "Isabel", a nikoliv k hurikánu "Ivan" (pomineme-li další velkou otázku: proč se národní televizní kanál rozhodl úmyslně falšovat fotografii hurikánu, který se blížil ke Spojeným státům), pak tu máme stále ještě nezodpovězenou otázku, proč nebyl k dispozici žádný snímek "NOAA" s vysokým rozlišením, který by se vztahoval k "oku" hurikánu "Ivan" z 9. září?

Jediné, co se nám podařilo získat z webových stránek "NOAA", byl snímek s velmi nízkým rozlišením (viz obr. výše). Později, když se hurikán "Ivan" přiblížil k jižnímu pobřeží USA, objevilo se několik dalších snímků z kosmické stanice "ISS" (viz foto níže), na kterých je patrná pozoruhodná obdélníková geometrie.

A simultánní "válcovitá" projekce vertikálně rotujících mraků uvnitř onoho "obdélníkového oka" (viz foto níže).

Další hyperdimenzionální podpis?

Ale nakonec to byly internetové stránky amerického námořnictva, které zveřejnily "kouřící zbraň" hurikánu "Ivan" - snímek jeho "oka" s vysokým rozlišením s tak dlouho hledanou a očekávanou pětiúhelníkovou geometrickou strukturou (viz foto níže). V daném případě nejde o snímek z 9. září, ale z 15. září (pořízen byl v 19.10 UTC) těsně předtím, než se hurikán "Ivan" dotkl pobřeží Mexického zálivu ve Spojených Státech. Přesně v této době (oproti všem předpovědím "Hurikánového Centra") začal hurikán "Ivan" opět posilovat zpět do 5. kategorie.

Již dříve jsem naznačil, že hyper-dimenzionální forma počasí je typická pro celou naši sluneční soustavu. Nezávisle na mně o tomto téma

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly