Váhy   22.10.2017   SabinaNA PRAHU EPIDEMIE CHŘIPKY. CHCETE KOMPLIKACE? DEJTE SE OČKOVAT. LÉKAŘI VĚDÍ, ŽE TO NEFUNGUJE, PŘESTO CHYSTAJÍ "SUPERVAKCÍNU". VEZMĚME ZDRAVÍ DO SVÝCH RUKOU!

11.02.15   Heather Callaghan
Heather Callaghan A už vůbec nechtějí nic podobného zkoumat u očkování proti sezónní „běžné“ chřipce. Jenže tak učinili – a výsledek byl pozoruhodný. Lékaři se snaží vše zlehčit prohlášením, že od chvíle, kdy zavedli senzitivnější, přesnější testy imunity, podobné výsledky nepozorovali. Jenže výsledek je nezpochybnitelný. Sami mu na CBC říkají „otupená ochrana proti sezónní chřipce“. Kanadská televize o tom říká: „Vědci z několika zemí objevili „otupující“, neboli vzájemně protichůdný či rušivý účinek současných a minulých vakcín vůči sezónní chřipce, alespoň pokud jde o některé chřipkové kmeny.“ Prosím?! Vakcíny přece údajně mají „imunizovat“ – tedy pořádně „nakopnout“ imunitní systém, který pak lépe funguje. CDC přesvědčuje americký národ, občas i silou, že se má bleskově nechat proočkovat, aby měl imunitní systém další ochranu. Jak si to máme vyložit, pokud současně víme, že minulá očkování produkují „rušivý účinek“ a efektivně „vyřazují z provozu“ očkování v následujících letech? Úsilí zdravotnických autorit nedává zrovna smysl... že?‘“

Kanadská média se odhodlala k zoufalému kroku – přiznala totiž, že si očkováním vyrábíme vážný zdravotní problém: Všimla si, že časté očkování v populaci vytváří kaskádu nemocnosti – jinými slovy vede společnost k tomu, že je více, nikoli méně nemocná. A nejde jen o častější výskyt chorob či jejich zvýšenou frekvenci u jednotlivých osob. Již se veřejně mluví o snížené ochraně proti nemocem, před nimiž má očkování údajně chránit.


Chcete onemocnět? Nechte se očkovat

CBC News („Kanadská BBC“, hlavní veřejnoprávní stanice, pozn. red) odvysílala reportáž o jevu, kterému se původně říkalo „kanadský problém“ – totiž o zvýšeném riziku onemocnění pandemickou chřipkou (tj. onou „nebezpečnou“ chřipkou typu prasečí) u osob, které byly minulý rok očkovány proti „sezónní“ chřipce, nebo u těch, které prodělaly vícenásobná očkování proti chřipce obecně. CBS si ale všímá také toho, že „kanadský problém“ není tak docela kanadský: ve skutečnosti byl již zaznamenán například i v Hong Kongu, Japonsku a Spojených státech.

Citujeme z reportáže CBS: „Lidé, kteří se každý rok nechávají očkovat proti chřipce někdy vykazují sníženou obranyschopnost, což je důsledek, který, jak si stěžují kanadské úřady, ztěžuje jejich práci při každoroční propagaci očkování proti sezónní chřipce.

Během epidemie pandemické chřipky H1N1 v roce 2009 si výzkumníci z amerického CDC (Centra pro kontrolu a prevenci nakažlivých chorob při americkém ministerstvu zdravotnictví, pozn. PP) původně mysleli, že by očkování proti „běžné“ chřipce z roku 2008 měla očkovaným poskytovat vyšší ochranu proti nové pandemii. K jejich údivu však výzkumy ukázaly výsledek právě opačný: lidé, očkovaní proti chřipce, měli téměř dvojnásobné riziko onemocnění hrozivou pandemickou chřipkou.“


Podivná náhoda

Doktorka Danuta Skowronská a její kolegové své závěry opravdu odmítli vzít „jen tak“ jako bernou minci: kromě svého původního testu provedli ještě pět dalších zkoumání. Všechna prokázala stejné výsledky na lidech – i fretkách. Fretky, kdoví proč, jsou totiž všeobecně uznávaným nejlepším pokusným zvířetem pro chřipkové modely.

Ti, kteří očkování odmítají, tak většinou činí na základě vlastního výzkumu bezpečnostních rizik, účinnosti a složení vakcín i historických dat ohledně nemocí

 

Dr. Skowskonská závěry svého týmu okomentovala následovně: „Jednalo se ovšem o naprosto unikátní kontext, v němž šlo o dramaticky nesprávně nastavenou vakcinaci vzhledem k novému pandemickému viru.“

Jinými slovy, tvrdí, že jde o paradox a že větší riziko nákazy pandemickou chřipkou H1N1 se u očkovaných ukázalo pouze a jedině v souvislosti s touto konkrétní pandemií – zkrátka „chybička se vloudila“. Je to logické. Farmaceutické společnosti i lékařská komunita obecně samozřejmě nechce – a také neprovedla – žádné testy, které by například v tomto případě srovnávaly jedince neočkované a očkované. Dokonce i když výzkumníci objevili znepokojivý „paradox“.


Otupená imunita

A už vůbec nechtějí nic podobného zkoumat u očkování proti sezónní „běžné“ chřipce. Jenže tak učinili – a výsledek byl pozoruhodný. Lékaři se snaží vše zlehčit prohlášením, že od chvíle, kdy zavedli senzitivnější, přesnější testy imunity, podobné výsledky nepozorovali. Jenže výsledek je nezpochybnitelný. Sami mu na CBC říkají „otupená ochrana proti sezónní chřipce“. Kanadská televize o tom říká: „Vědci z několika zemí objevili „otupující“, neboli vzájemně protichůdný či rušivý účinek současných a minulých vakcín vůči sezónní chřipce, alespoň pokud jde o některé chřipkové kmeny.“

Prosím?! Vakcíny přece údajně mají „imunizovat“ – tedy pořádně „nakopnout“ imunitní systém, který pak lépe funguje. CDC přesvědčuje americký národ, občas i silou, že se má bleskově nechat proočkovat, aby měl imunitní systém další ochranu. Jak si to máme vyložit, pokud současně víme, že minulá očkování produkují „rušivý účinek“ a efektivně „vyřazují z provozu“ očkování v následujících letech? Úsilí zdravotnických autorit nedává zrovna smysl... že?


Důvod? Ten prostě neznáme...

CBC se snaží situaci zachránit. Jenže ve stejné větě, v níž ve své reportáži konstatuje, že očkování přesto chrání proti virům, především těm těžším nákazám, ať již jste v minulosti očkováni byli nebo ne, cituje studii časopisu Klinické infekční choroby (Clinical Infectuous Diseases), jejíž závěr zní:„... ochrana vakcinací byla největší pro ty zkoumané osoby, které očkovány v minulých pěti letech nebyly.“

Momentíček. Takže: všichni se máme dávat každý rok očkovat, jinak nedosáhneme onoho tolik velebeného „stádního efektu“ a nebudeme zdraví...ale proč je tedy očkování nelepší ochranou proti „očkovací panice“, u těch, kteří ještě svoji „dávku“ nedostali? Není to čistě náhodou například proto, že narozdíl od očkovaných ještě mají zdravé imunitní systémy?

Vědí vůbec lékaři, která bije? Dr. Michael Gardam, ředitel úseku prevence a kontroly infekcí ze Zdravotní sítě Univerzity v Torontu (Toronto University Health Network) to vysvětluje velmi důmyslně:

„My prostě důvod neznáme.“ A dodává: „Nejpravděpodobnější je zřejmě to, že je váš imunitní systém zaměstnán jinde. Je to jako kdyby vám na váš Mac poslali smrtící virus, jenže operační systém byl přetížený – takže se může stát, že soubor neotevře. Nebo taky ano.“


Podivnější shoda okolností

Jak dodává reportáž televize CBC: „Výsledek je v obou případech stejný: více nemocí.“ Autor studie v citovaném časopise – a nejen on – si tedy myslí, že je třeba zhodnotit minulá očkování u konkrétního člověka, abychom mohli posoudit účinnost vakcíny – a že navíc minulá očkování snižují odpověď našeho imunitního systému na vakcínu. Dokonce to publikuje v mainstreamovém médiu. Pozoruhodné? Ale vůbec ne.

„Shodou okolností“ se totiž právě vynořilo „řešení“ daného problému způsobeného očkováním. Je jím jediná, „univerzální“ vakcína, která se brzy začne zkoušet. Takže „problém“ hned našel „skvělé“ – a farmaceutickým průmyslem patentované – „řešení“.

Ještě zajímavější je, co si myslí dr. Gardam: „Snili jsme o ochraně očkováním tak dlouho, že už svému snu sami začínáme věřit. Ve skutečnosti bychom měli najít nějakou pořádnou novou očkovací látku.“


Vezmeme zdraví do svých rukou?

Aha. Takže až dodneška bylo očkování řešením jakéhokoli zdravotního problému – ale teď se ukazuje, že nefunguje a potřebujeme naočkovat – samozřejmě – něco „lepšího“. Po letech sáhodlouhých monologů o vědeckých závěrech a studiích, které potvrzují, že očkování je údajně bezpečné a účinné máme najednou novou „bezpečnou a účinnou“ politiku.

Taky si připadáte, že vám někdo právě vrazil facku a ještě se vám směje?

CBC pokračuje: „Mezi tím se úředníci, kteří mají na starosti ochranu populace před komplikacemi, jež mohou vzniknout při chřipce, snaží popasovat s tím, že vakcína, kterou podáváte každý rok při proměnlivé skladbě virových kmenů chřipky, je nutně nedokonalá...“

Opravdu neuvěřitelné je ale něco jiného: a sice, že dr. Skowronská, která šestkrát dokázala, že podobné schéma škodí zdraví, pořád doporučuje, aby se lidé proti sezónní chřipce nechali očkovat – především ti, u nichž hrozí při chřipce velké riziko hospitalizace a smrti. Což jsou především staří lidé, hlavně ti v pečovatelských domovech. A CBC – v posledním zaúpění agónie, dodává: minulý týden byla zaznamenána prudká epidemie chřipky po celé Kanadě...především v pečovatelských domovech.

Jinými slovy: lékaři nevědí, proč bychom se všichni měli nechat očkovat. Jejich přístup je jednoduchý. Přijdeme na to sami tou tvrdší cestou, když už budeme muset se škodlivými následky na vlastním zdraví žít (a nebo umřít). Není vyloučeno, že lidé, kterým se po očkování hroutí imunitní systém, tenhle přístup typu „jejej, nějak se nám to nepovedlo“ bohužel asi moc neocení. Nechali se zmanipulovat a nesou následky.

Ti, kteří očkování odmítají, tak zato většinou činí na základě vlastního výzkumu bezpečnostních rizik, účinnosti a složení vakcín i historických dat ohledně nemocí (které téměř bez výjimky ukazují, že infekční nemoci „vymýtila“ hygiena a očkování v mnoha případech již „mrtvé“ viry spíše vrací na scénu, pozn. red.). Jsou to lidé, kteří vzali zodpovědnost za vlastní zdraví do svých rukou a podnikají mnoho jiných, daleko úspěšnějších kroků ke zvýšení své imunity.

Nemusíte mi to věřit. Udělejte si vlastní výzkum!


(c)2015 Heather Callaghan
(c)2015 Translation: Protiproud

Zdroj: www.thedailysheeple.com/canadian-flu-vaccine-paradox-admits-vaccines-are-causing-more-illness_012015

Ostatní zdroje:
protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/1477-na-prahu-epidemie-chripky-chcete-komplikace-dejte-se-ockovat-lekari-vedi-ze-to-nefunguje-presto-chystaji-supervakcinu-vezmeme-zdravi-do-svych-rukou.htm

oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 9.7 (3 hodnocení) zobrazeno: 5521x (dnes: 2x)

Související článkypřednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics