Váhy   26.9.2017   AndreaDLOUHO OČEKÁVANÉ OBNOVENÍ VÝROBY TITANOVÉ PYRAMIDY

05.02.15   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal Nabídka se setkala s nebývalým zájmem, a tak bylo postupně vyrobeno omezené množství cca 350 ks, které je dnes zcela vyprodáno. Majitelé při práci s Ti pyramidou získali velké množství pozitivních velmi zajímavých informací a zkušeností. Zároveň jsem však dostával stále více dotazů, jak je možno práci s pyramidou zdokonalit. Proto jsem se rozhodl pro stávající majitelé pyramid uspořádat dva prodloužené víkendové kurzy, které byly avizovány na stránkách Matrixu. Kurzy se setkaly se značným zájmem klientů, u nichž vznikl také nový požadavek na přenosnou cestovní pyramidu. Požadavek jsem postoupil dodavateli, který po projednání s výrobci nabídl optimální rozměrovou variantu základny 60x60 mm s následujícími parametry:

Stálí čtenáři si jistě pamatují článek z roku 2013 uvedený na stránkách Matrixu (viz http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7054-pribehy-titanove-pyramidy-1-titanova-pyramida-jako-unikatni-alternativni-prostredek-21-stoleti-aktualizovane-informace), kdy vůbec poprvé byly zveřejněny základní velmi důležité informace o titanové pyramidě, které nám zanechali zástupci skupiny Plejádských civilizací.

Tehdy ve spolupráci se Zbyškem a Barbarou Sikorovými (dlouholetými studenty Modrého světla) vzniklo centrum pro výrobu a distribuci titanové pyramidy o základně 100x100 mm, a to doposud jako jediné na světě (pokud mám k dispozici čerstvé informace).

Titanová pyramida byla jako cílový produkt pro klienta definována proporcemi a úhly posvátné geometrie s následujícími parametry:


Drsnost povrchu boku pyramidy: 1,6 mikronů (leštění)

Rozměrová tolerance ± 0,5 mm

Hmotnost: cca 956 g (při měrné hmotnosti 4,506 kg/dm3)

Čistota chemického složení dle ASTM:Grade 2

Nabídka se setkala s nebývalým zájmem, a tak bylo postupně vyrobeno omezené množství cca 350 ks, které je dnes zcela vyprodáno. Majitelé při práci s Ti pyramidou získali velké množství pozitivních velmi zajímavých informací a zkušeností. Zároveň jsem však dostával stále více dotazů, jak je možno práci s pyramidou zdokonalit. Proto jsem se rozhodl pro stávající majitelé pyramid uspořádat dva prodloužené víkendové kurzy, které byly avizovány na stránkách Matrixu. Kurzy se setkaly se značným zájmem klientů, u nichž vznikl také nový požadavek na přenosnou cestovní pyramidu. Požadavek jsem postoupil dodavateli, který po projednání s výrobci nabídl optimální rozměrovou variantu základny 60x60 mm s následujícími parametry:

Drsnost povrchu boku pyramidy 1,6 mikronů (leštění)

Rozměrová tolerance ± 0,5 mm

Hmotnost cca 207 g (při měrné hmotnosti 4,506 kg/dm3)

Čistota chemického složení dle ASTM – Grade 2

Dodavatel při zabezpečení výroby Ti pyramid měl však od výrobců řadu limitujících faktorů:

  • časově omezená platnost nabídky titanových tyčí pouze na 7 dnů z důvodu pohyblivé ceny titanu na světových burzách, která je navíc vázána kurzem € v okamžiku prodeje (kurzovní ztráta nebo výnos),

  • 100% zálohová platba předem vyžadovaná výrobci,

  • dodací lhůta polotovaru 7 – 8 týdnů.

V zájmu garance jakosti dodávky byl orientován nákup polotovaru na USA, Švýcarsko nebo Anglii (nikoliv země východu).

K pyramidě byla doložena kopie atestu jakosti materiálu. V praxi byla pro výrobu pyramidy použita jakost Grad 2, která u realizované výroby dosáhla čistoty až 99,84 % Ti.

Vzhledem k stále se opakujícím dotazům čtenářů a jiných zájemců, zda je možno ještě zakoupit titanovou pyramidu, bylo rozhodnuto po projednání s manželi Sikorovými o sběru požadavků a zahájení výroby nové série Ti pyramid ve dvou velikostních variantách.


Postup pro objednání titanové pyramidy

Vážný zájemce písemně oznámí na E-mail: barunkasikora@seznam.cz upřesněné objednací množství pyramid 100x100 mm nebo 60x60 mm, poštovní adresu odběratele, kontaktní telefon a E-mailovou adresu pro komunikaci. Upozorňujeme zájemce na to, aby při zasílání závazné objednávky uvedli všechny požadované údaje. V minulosti totiž vznikly situace, kdy klient formuloval nepřesné, nebo chybné údaje, což způsobovalo následné komplikace dodavateli s realizací zakázky.

Po naplnění minimálního rentabilního požadovaného množství pyramid
72 ks
dle jednotlivých rozměrů (menší množství prodražuje výrobu), budou vážní zájemci informováni o konečné aktuální ceně pyramidy, o způsobu platby, datu splatnosti a termínu realizace dodávky. Po obdržení úhrady bude objednateli závazně potvrzena dodávka. Sběr požadavků na novou výrobní sérii bude ukončen k 28. 2. 2015.


Cena a platební podmínky

Orientační celková prodejní cena titanové pyramidy 100x100 mm včetně balného a poštovného je 5 100,- Kč, cena pyramidy 60x60 mm včetně balného a poštovného je 2 500,- Kč. Pro zájemce ze Slovenska je cena 189 EUR a 92 EUR. Taktéž bude možno zasílat platbu na účet vedený u slovenské banky.

Cena produktu je však závislá na aktuální ceně titanu na světovém trhu, kurzu EUR oproti Kč a USD vůči EUR, a proto si dodavatel vyhrazuje právo na změny ceny do okamžiku jejího potvrzení v případě, kdy dojde ke změně nákupních podmínek o více jak 5%. Po obdržení úhrady bude objednateli závazně potvrzena dodávka. Důvod úhrady zálohy v plné výši je bohužel zapříčiněn stejnými nároky jak ze strany výrobce polotovaru , tak i zhotovitele opracování.Termín dodání

V termínu plnění byl zohledněn nabízený termín dodávky polotovarů, lhůta pro opracování, balení a expedice. Předpokládaný termín dodávky kupujícímu je cca 15 týdnů od okamžiku obdržení požadované platby a potvrzení dodávky, tj. do 30. 6. 2015.


(c)2015 Jaroslav Chvátal

oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 8599x (dnes: 5x)

Související článkyexkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics