ZÁBLESK MEZI DIMENZEMI - TAJEMSTVÍ ANTARKTIDY ODHALENO (25)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

11.11.2013 Exkluzivně

Výzkumník Agoston se svého času pokusil o komparaci Kammlerových oficiálních pravomocí, které pro lepší představivost narouboval tak, jako kdyby pracoval v poválečném SSSR. V takto nastavené hypotetické situaci by to znamenalo, že tentýž generál s analogickými pravomocemi by velel všem raketám "SS-20" umístěným jak v evropských, tak i asijských částech země (velitel strategických raketových sil), ale zároveň by vedl i výzkum, vývoj a výrobu protiraketového průmyslu.

Kromě toho by mu byla podřízena výroba všech nových bojových letounů určených pro vojenské letectvo, stejně tak jako obrovské inženýrské a výrobní programy v severních oblastech Sibiře. A konečně by tato osoba stála v čele velitelské sítě ruských "gulagů". Toto je poměrně reálné analogické zhodnocení pozice generála Kammlera během II. světové války v "Třetí Říši".

Dlouhou dobu také nikdo netušil, jaký výzkum to vlastně byl prováděn v tajném zařízení, které bylo známé pod krycím názvem "S III" a které se nacházelo v lokalitě Ohrdrufu a Jonahstallu. Teprve po sjednocení východního a západního Německa se v roce 1989 našli svědkové a jejich příbuzní, kteří promluvili. Jedním z těchto svědků byl jakýsi Adolf Bernd Freier, který krátce před svou smrtí v Argentině napsal dopis německým vědcům Edgarovi Meyerovi a Thomasovi Mehnerovi. Tento dopis je plně citován v jejich knize "Tajemství německé atomové bomby".

Freier v něm uvedl všechny jemu známé informace o jmenovaném podzemním komplexu, které získal v době, kdy se osobně podílel na stavebních pracích. Podle Freiera jedna z hlavních úloh tohoto komplexu spočívala ve vývoji a výrobě speciálních orbitálních technologií!! Tyto vyvíjené létající objekty byly nazývány "Americkou raketou". Ve skutečnosti šlo o mezikontinentální balistické střely schopné zasáhnout území USA. Druhé vývojové zadání tohoto podzemního komplexu souviselo s realizací a plánováním testů jaderných zbraní pod vedením dr. Kurta Diebnera (1905-1964) (viz obr. vlevo) v kontextu s vývojovou laboratoří n

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly