Rak   21.7.2017   Vítězslav

ARGENTINA: ZÁHADNÉ MRZAČENÍ DOBYTKA OPĚT NA SCÉNĚ

11.08.05   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal Tajemné případy mrzačení dobytka se opět vrací na scénu. Nejvíce případu bylo zaznamenáno v prostředí Spojených Států Amerických, ale ti kteří se touto kauzou zabývají detailněji ví, že pozadu nezůstává ani Jihoamerický kontinent. Konečně to dokládají nejnovější zprávy z prostředí Argentiny. Konkrétně jde o případ tří kusů zmrzačeného hovězího dobytka. Krátká poznámka pro ty, kteří nejsou blíže seznámení s touto problematikou. Hovoříme o takovém charakteru poškození těla zvířat, který se vymyká klasickému schématu zabití zvířete. Části tkáně bývají velmi přesně - doslova chirurgickým způsobem odstraněné z těla přičemž způsob naznačuje použití vysoce vyspělé technologie. Velmi častým průvodním jevem u těchto konkrétních případů je totální ztráta krve. Na místě ale nejsou mnohdy patrné žádné krevní stopy. Existuje velmi mnoho teorií, které se snaží tento neobvyklý jev vysvětlit, doposud ale bez valného úspěchu. Tak tomu bylo i před několika dny v oblasti argentinské Idavi, kde byly nalezeny tři kusy hovězího dobytka nesoucí na svém těle neklamné stopy tohoto jevu. Zajímavé je, že před dvěma lety tu za záhadných okolností zahynulo mnoho set kusů tohoto druhu dobytka. Tenkrát šlo o velmi mediatizovanou záležitost do které se úzce zainteresovaly policejní vyšetřující složky bez úspěchu.

       Tajemné případy mrzačení dobytka se opět vrací na scénu. Nejvíce případu bylo zaznamenáno v prostředí Spojených Států Amerických, ale ti kteří se touto kauzou zabývají detailněji ví, že pozadu nezůstává ani Jihoamerický kontinent. Konečně to dokládají nejnovější zprávy z prostředí Argentiny. Konkrétně jde o případ tří kusů zmrzačeného hovězího dobytka. Krátká poznámka pro ty, kteří nejsou blíže seznámení s touto problematikou. Hovoříme o takovém charakteru poškození těla zvířat, který se vymyká klasickému schématu zabití zvířete. Části tkáně bývají velmi přesně - doslova chirurgickým způsobem odstraněné z těla přičemž způsob naznačuje použití vysoce vyspělé technologie. Velmi častým průvodním jevem u těchto konkrétních případů je totální ztráta krve. Na místě ale nejsou mnohdy patrné žádné krevní stopy. Existuje velmi mnoho teorií, které se snaží tento neobvyklý jev vysvětlit, doposud ale bez valného úspěchu.

 


 


       Tak tomu bylo i před několika dny v oblasti argentinské Idavi, kde byly nalezeny tři kusy hovězího dobytka nesoucí na svém těle neklamné stopy tohoto jevu. Zajímavé je, že před dvěma lety tu za záhadných okolností zahynulo mnoho set kusů tohoto druhu dobytka. Tenkrát šlo o velmi mediatizovanou záležitost do které se úzce zainteresovaly policejní vyšetřující složky bez valného úspěchu. I sebelepší ostraha nezabránila tomu, aby se každý den ráno nenašlo mnoho mrtvých krav.

       Jedno z mrtvých zvířat se nyní nalezlo na farmě Luisi Garrone. U zvířete tak jak je charakteristické pro tento jev chybělo pravé oko a ucho, velmi precizně a přesně byla odstraněna kůže s tkání v oblasti pravé čelisti. Chyběl jazyk a na pravé straně za zátylkem se nacházel, také pro tyto případy velmi charakteristický otvor.

      Na místo se dostavili policisté ze San Javier včetně zástupce šerifa a expertů z kriminalistického ústavu, kteří na místě pořídili fotodokumentaci a místo odborně ohledali. Policejní veterinář přišel na místě se zcela prozaickým vysvětlením s tím, že zvíře zemřelo normální smrtí a na místě byla mršina dodatečně z části ohlodána jinými zvířaty jako jsou např. lišky, fretky a nebo lasice. Každopádně to nic nemění na výpovědi majitele uhynulého zvířete, který je přesvědčen, že nic podobného ve svém životě neviděl.

 

Zdroj: Rense.com

Translation: Matrix-2001.cz


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 5.8 (4135 hodnocení) zobrazeno: 15614x (dnes: 1x)

K článku není založena diskuze
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Červenec
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics