EDITORIAL VYDÁNÍ: 24. května 2010

Příznivci našeho magazínu velmi dobře ví, že již nějakou dobu věnujeme pozornost výzkumu velmi plodného "hledače pravdy" z Jihoafrické republiky, který se jmenuje William Herschel. Záběr jeho výzkumu je poměrně hodně široký a výsledky jeho práce neustále překvapují neméně širokou čtenářskou obec jeho písemných materiálů. Proto, když jsme narazili na práce jiného výzkumníka - Jana Wicherinka, který svou práci uvádí do přímé konfrontace se závěry Herschelovými, nedala se jeho klíčová pojednání nezveřejnit.

Už z toho důvodu, aby čtenáři našeho magazínu měli možnost porovnat stěžejní filozofický pohled obou dvou vynikajících výzkumníků nejen na zcela konkrétní indicie související s existencí mnoha velkých kultur naší historie a jejich duchovního odkazu, ale i související s velkými tématy naší blízké buducnosti. Jsme přesvědčeni o tom, že tato komparace bude našim čtenářům jenom k užitku a obohatí jejich stávající individuální vnitřní pohled o písemné odkazy výše uvedených badatelů.

V tomto vydání také dokončíme velmi netradiční analýzu osobnosti Ježíšovy v podání druhé poloviny článku autora Toma Slemena. A vnoříme se do další analýzy událostí  navázaných na problematiku faktoru "2012", tentokrát v podání některým již dobře známého brilatního filozofa a gnostika Johna Lashe. Konkrétně v tomto případě se vyplatí článek přečíst několikrát po sobě, a to z toho důvodu, že skutečné a velmi zásadní poselství autora se velmi zajímavým způsobem schovává hluboko mezi řádky. Odhalíte jeho jeho skutečný rozměr?




"Kdo je šťastný, neměl by chtít být šťastnější."
Theodor Fontane


Matrix Consulting s.r.o.
vydavatel internetového magazínu
Matrix-2001

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.