Zákony tajemství (6) - Bildelberk skupina, dokončení

       Autor mnoha knih o "NWO" (jedna z nich bude v II. pololetí roku 2007 prezentovaná i na portálu Matrix-2001.cz) a bývalý zpravodajský důstojník Dr. John Coleman se nechal slyšet, že "Bilderberg skupina" je velmi těsně propojená na Britskou zpravodajskou službu "MI-6" a do určité míry je řízena "Královským Institutem pro mezinárodní záležitosti". Přijmeme-li fakt, že "MI-6" je koordinována americkými zpravodajskými aktivitami, lze zcela legitimně konstatovat, že "Bilderberg skupina" je minimálně částečně organizována a podporována i ze strany "CIA". Investigativní novinář "James P.Tucker, který někdy až s neskutečnou zarputilostí se snaží po dlouhé roky sledovat "Bilderberg skupinu" napsal: "Program Bilderbergů je v mnohém velmi podobný bratrskému společenství "Trilateral Commission". Jako kdyby se vzájemně doplňovaly v globálním řízení a společném vidění světa. Je evidentní, ž David Rockefeller, který založil "Trilateral Commission" se o moc dělí i v "Bilderberg skupině" společně s Rothschildy (Anglie a Evropa).

 

       O Bilderberg skupině je známé, že se její členové vždy jedenkrát ročně setkávají na jakémsi "rekreačním mýtinku" přičemž výběr místa je přísně a dlouhodobě plánován. K setkání může dojít prakticky v kterékoliv části světa.. Ačkoliv se  společnost snaží oficiálně tvrdit, že pořádá neformální diskuse týkající se světového dění (jde-li o tak nevinné diskuse zůstává otázkou proč se tak vehementně brání přítomnosti zástupců veřejnosti, pozn. J.Ch.), pravdou asi bude přesný opak. Existují důkazy o velmi reálném a intenzivním ovlivňování světové politiky.

        Představa o sjednocené Evropě a centralizované politicko - ekonomické kontrole není nic nového. V podstatě to jsou myšlenky, které byly velmi blízké tehdejšímu vedení středověkých "Templářských Rytířů" (dnes je zjištěno a prokázána, že právě tato středověká instituce vymyslela finanční systém půjček a vkladů, který položil základ dnešnímu bankovnictví, pozn. J.Ch.). Zdá se také, že dnešních časech ony původní myšlenky ve stylu Templářů se snaží rozvíjet právě Bilderberg skupina". Unikátně to nepřímo ve svém vystoupení potvrdil člen této aktivity a bývalý americký velvyslanec v tehdejším "Západním Německu" George Mcghee.

        Jack Shekin, šéf "Amlagamated Bank" a člen Bilderberg v roce 1996 připustil:

       "Některé body naší dikuze přece jen mají a nebo mohou mít jistý vliv na oficiální politickou scénu. Tak například idea společné evropské měny byla na Bilderberg sněmu projednána již několik let před tím, než se stala politickou realitou. Realizovali jsme také diskusi o USA v souvislosti s oživením vztahů směrem k Číně dlouhou před sérii politických rozhodnutí prezidenta Nixona".

       Položme si otázku. Jak je možné, že Jack Shelin je schopen takto otevřeně hovořit? Má se za to, že tento člověk může být jedním z těch členů Bilderberg, kteří nejsou schopni porozumět skutečným cílům skupinového elitního vedení. K tomuto tématu se vyjadřuje i známý badatel a publicista David Icke:

       "Původní konstrukce myšlenek a idejí, které prezentuje např. Bilderberg skupina není sama o sobě špatná, ba dokonce lze  konstatovat, že je velmi pokroková a naznačuje směr, kterým se lidstvo může vydat. Co je ovšem u společenství typu Biderberg fatálně destruktivní je soubor motivů, které ony původně čisté myšlenky převádějí do zcela zvrácené podoby reálné praxe. Pokud se podaří změnit motivy, pak tu osobně vidím cestu ke globální prosperitě a míru".

       V souvislosti s Bilderberg skupinou hovoříme o "programu". Na místě je tedy otázka: "Jakou formu má ve skutečnosti, tento program"? Určitou navigaci můžeme obdržet od prince Bernharda, když řekl:

       "Je těžké nějakým způsobem označit ty jedince, kteří pozvedli svůj osobní nacionalismus a svrchovanost na úroveň supernárodního  resp. "nadnárodního" nástroje".

        V roce 1998 mezi 14. - 18. květnem došlo k setkání Bilderberg v palácovém hotelu "Turnberry" nedaleko města Glasgow ve Skotsku (v loňském roce došlo k setkání v Torontu v Kanadě, pozn. J.Ch.). Jako obvykle nebyla o této události v prostředí tradičních médií prakticky žádná zmínka. I když popravdě řečena na rozdíl od svých amerických protějšků některá ze skotských médií do jisté míry aktivní byla. Tak například po titulkem "Celý svět je v jejich rukách" v periodiku "Scolsmiin" popisuje novinář Jim Mcbeth seznam hostů Bilderberg skupiny takto:

        "??jsou známí na mezinárodní úrovni, jsou bohatí, vlivní a velmi silní. Setkávají se jednou za rok, 120 mužů a žen. Je možné, že mezi nimi objevíte bývalého prezidenta Clintona a nebo třeba svého času i Margaret Thatcherovou. Prý diskutují o světových událostech, především na politické a ekonomické úrovni".

       V souvislosti se skotským setkáním skupiny Bilderberg je zaznamenán případ, kde byl orgány tajné policie zadržen reportér Campbell Thomas, který tehdy pracoval pro "Scotish Daily Mail". V podstatě byl pod zámkem držen celých osm hodin a to z toho důvodu, že se odvážil přiblížit příliš blízko místi setkání Bilderberg skupiny.

       Proslýchá se, že právě jedno z mnoha rozhodnutí Bilderberg skupiny z roku 1998 velmi ovlivnilo britského premiéra Tonyho Blaira, který začal být usilovnější co se týče zapojení Británie do Evropské Unie i když před tím zaujímal obdobné stanovisko jako Margaret Thatcherová. Blair tedy zašel mnohem dál co se týče redukce britské nezávislosti. Nasvědčuje tomu i úspěšné rozpuštění "House of Lords" ke kterému došlo také v roce 1998.

        Na rozdíl od svých amerických bratrů byla kanadská média co se týče setkání skupiny Bilderberg v Torontu v roce 1996 (jde samozřejmě o jiné setkání než po deseti letech v roce 2006, pozn. J.Ch.) velmi aktivní. V novinách se objevovaly titulky: "Kanadský premiér Jean Chretien hovoří o setkání tajného světa", nebo kanadský vydavatel Conrad se nechal slyšet zase takto: "Černí hráči v roli světových vůdců" či "Světová vláda a nebo další kolo golfu"?

       Když byla požádána novinářem Williamem F. Buckleyem sekretářka administrativy Bilderberg skupiny, aby se vyjádřila k povaze setkání těchto prominentů v Kanadě. Odpověděla: "Nemyslím si, že rysy tohoto setkání jsou natolik zajímavé, že by musely z jakéhokoliv důvodu zajímat veřejnost". Faktem je, že i v USA mnozí kritice se velmi negativně vyjadřovali k absenci informací týkající oficiálních aktivit Bilderberg skupiny s tím, že by veřejnost měla být zcela určitě seznámena alespoň se základním profilem těchto konferencí.

       Pakliže Bilderberg skupina není aktivita žádného spiknutí, pak se v mnoha ohledech směrem k veřejnosti chovají takovým způsobem, že si sami "razítko" takového charakteru vytvářejí, sdělil novinář C. Gordon Hanson pro "Londyn Busines Times" v roce 1975. O rok později se v podobném duchu směrem k "Trilateral Commission" vyjádřil editor Max Henry "Fredy" Fisher.

       Na podkladě soudobých analýz lze konstatovat, že existují zřetelná souvislost spojující CFR, Trilateral Commision a Bilderberg skupinu. Touto souvislostí je Rockefellerova rodina - zvláště pak skrze aktivity jejího nejmladšího člena Davida.

       Existuje několik velmi bohatých a známých obchodníků reprezentující cosi co by se dalo nazvat "Americká královská svrchovanost". Do této kasty např. patřil ocelářský magnát Andrew Carnegie, bankéř Andrew Mellon a nebo dopravní magnáti Cornelius Vanderbilt a Edward Harriman. Žádný z nich se ale nepřiblížil mezinárodní gigantické síle, kterou představovala rodina Rockefellerů a Morganů. O tom ovšem již v dalších částech tohoto seriálu.

- pokračování -


 

(c)2007 Translation: Alhambra

Další díly