Ryby   21.2.2018   Lenka

"528" (19)

14.02.18   Leonard Horowitz
Leonard Horowitz

Například „teorie strun", poskytuje hudební, matematický a metafyzický pohled na stvoření a dokonce kreacionismus. Již jsem se zmínil o práci doktora Hartmuta Müllera dokazující, že lidské energetické pole je stupňované vzhledem ke „stálé gravitační vlně“. Toto obecné silové pole rezonuje z okraje kosmu.  Tato oblast studií je matematická a metafyzická. Byla pojmenována jako „biokosmologie“ Chrisem Kingem z oddělení matematiky Aucklandské univerzity na Novém Zélandu. Müller a další dokázali, že vaše tělo, jako veškerá biologie, je matematicky vytvořené, kousek po kousku, či „fraktálově“. Matematicky krystalizujete nebo se rozpadáte.  Müller, jako odborník na prostorovou a časovou matematiku a fyziku, porovnal biologické prvky s těmi kosmickými: planety, galaxie a částečky ve vesmíru. Srovnáním dvojité šroubovice DNA s vesmírem jako dvojitou šroubovicí na logaritmické lince došel k závěru, že „genetický kód jako takový je produktem globální stálé gravitační vlny = časové vlny“.


Článek není zobrazen v plném rozsahu. Pro jeho plné zobrazení musíte být přihlášen(a) a mít řádně uhrazené předplatné.

Chcete-li se stát čtenářem magazínu Matrix 2001 a mít přístup k obsahu toho článku, návod k registraci a aktivaci předplatného najdete po kliknutí zde »


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics