Ryby   21.2.2018   Lenka

HLUBOKÝ VESMÍR: OSVOBOZENÍ OD MATRIXU

14.02.18   Redakce
Redakce

Na počátku 50. let se CIA intenzivně začala zajímat o německé psychologické programy použité v průběhu 2. světové války. V následujících desetiletích se techniky a technologie využívané v různých organizacích ke kontrole mysli, jako operace Mockingbird a MKUltra, staly postupně sofistikovanější a pronikly každým aspektem americké společnosti. Náš tým výzkumníků odhaluje historii kontroly mysli ve Spojených státech a zřízenou základní realitu omezující naše vyjádření toho, co znamená být člověkem. Uvědomění, že tyto agendy a taktiky existují, nám umožňuje osvobodit se od matrixu a začít měnit kolektivní perceptuální stav lidstva.


Vážení diváci české verze TV Gaia. Jako novinku pro sychravé listopadové a prosincové večery jsme pro vás připravili druhou sérii oblíbeného dokumentárního seriálu "Hluboký vesmír". Ti, kteří si u nás předplácí hosting již delší dobu, si asi budou dobře pamatovat na některé epizody z první série. Mimoto máte možnost si je kdykoliv znovu shlédnout a oživit si tak paměť.

Z hlediska koncepce obsahu, je však druhá série nastavená trochu jiným a my zde v redakci doufáme, že ještě poutavějším způsobem. Dovolte nám tedy popřát mnoho hezkých, ale i poučných zážitků při sledování připravovaných epizod. Na počátku 50. let se CIA intenzivně začala zajímat o německé psychologické programy použité v průběhu 2. světové války.

V následujících desetiletích se techniky a technologie využívané v různých organizacích ke kontrole mysli, jako operace Mockingbird a MKUltra, staly postupně sofistikovanější a pronikly každým aspektem americké společnosti.

Náš tým výzkumníků odhaluje historii kontroly mysli ve Spojených státech a zřízenou základní realitu omezující naše vyjádření toho, co znamená být člověkem. Uvědomění, že tyto agendy a taktiky existují, nám umožňuje osvobodit se od matrixu a začít měnit kolektivní perceptuální stav lidstva.

Takže pojďme se podívat na patnáctou  epizodu II. série,  jež se jmenuje "Osvobození se od matrixu" a která je součástí seriálu "Hluboký Vesmír". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

Toto je závěrečná epizoda II. série.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 558x (dnes: 7x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics