Ryby   21.2.2018   Lenka

"OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: VZNIK NOVÉHO ČLOVĚKA S JIMEM SELFEM

13.02.18   Redakce
Redakce

Více než kdykoli v minulosti je teď důležité, aby lidstvo dosáhlo nové úrovně vědomí. Duchovní vůdce Jim Self vysvětluje, jak se můžeme připravit v době, kdy všichni zoufale potřebujeme duchovní růst a osobní povědomí. Mezinárodní řečník, autor a vůdce v duchovní oblasti, Jim Self již 27 let vede semináře zabývající se osobní energií a kurzem pro ovládnutí alchymie. Od dětství si vybavuje své zážitky ze spánku. Za posledních 10 let se toto povědomí rozšířilo na vztah s anděly, vzestoupenými mistry a učitely světla.


Otevřeli již druhou sérii nám již dobře známého seriálu "Open Minds". Chtěli bychom také připomenout, že každá epizoda opět bude, tak jako tomu bylo dříve,  na jiné téma. Jednotlivými epizodami Vás bude provázet nám všem již velmi dobře známá moderátorka Regina Meredith (seriál "Vzorec zdraví").

Více než kdykoli v minulosti je teď důležité, aby lidstvo dosáhlo nové úrovně vědomí. Duchovní vůdce Jim Self vysvětluje, jak se můžeme připravit v době, kdy všichni zoufale potřebujeme duchovní růst a osobní povědomí. 

Mezinárodní řečník, autor a vůdce v duchovní oblasti, Jim Self již 27 let vede semináře zabývající se osobní energií a kurzem pro ovládnutí alchymie. Od dětství si vybavuje své zážitky ze spánku. Za posledních 10 let se toto povědomí rozšířilo na vztah s anděly, vzestoupenými mistry a učitely světla.

Takže pojďme se podívat na pátou  epizodu II.série,  jež se jmenuje "Vznik nového člověka s Jimem Selfem" a která je součástí seriálu "Otevřená mysl". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

 Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v úterý  20.2.2018


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 368x (dnes: 7x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics