Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

HOLLYWOOD - PROLOMENÍ KÓDU: LYNCHŮV TWIN PEAKS

13.01.18   Redakce
Redakce

V zrcadlovém světě Twin Peaks Davida Lynche se sbíhají okultní filozofie tibetského buddhismu a gnostických mýtů. Před Aktami X. Twin Peaks sloužil jako prostředek pomalého odhalení, zatímco znázorňoval satirický pohled na moderní život v mikrokosmu. Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají podivné prostředí prezentované Davidem Lynchem, aby odhalili vyšší jazyk použitý k vyjádření duality, ve které všichni žijeme. Můžeme to považovat za duchovní válku mezi silami světla a temnoty, kdy se snažíme procházet světy metafyzična a fyzična.


Vážení přátelé a příznivci našeho internetového portálu a „Středoevropského streamového centra“. Rádi bychom vám představili další nový seriál, se kterým se budete setkávat na svých obrazovkách každou sobotu v týdnu. Jeho název – „Hollywood – prolomení kódu“, je sám o sobě dostatečně vypovídajícím o tom, co bude hlavním námětem jednotlivých epizod.

V zrcadlovém světě Twin Peaks Davida Lynche se sbíhají okultní filozofie tibetského buddhismu a gnostických mýtů. Před Aktami X. Twin Peaks sloužil jako prostředek pomalého odhalení, zatímco znázorňoval satirický pohled na moderní život v mikrokosmu.

Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají podivné prostředí prezentované Davidem Lynchem, aby odhalili vyšší jazyk použitý k vyjádření duality, ve které všichni žijeme. Můžeme to považovat za duchovní válku mezi silami světla a temnoty, kdy se snažíme procházet světy metafyzična a fyzična.

Pojďme se společně podívat na osmnáctou  epizodu I. série s názvem "Lynchův Twin Peaks", která je součástí seriálu "Hollywood – prolomení kódu". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIAM TV".

Další epizoda vyjde dne 20. 1. 2018.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 487x (dnes: 9x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics