Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

ODHALENÝ VESMÍR: TECHNOLOGIE TAJNÉ ZÁKLADNY

12.01.18   Redakce
Redakce

Naše pokračující rozpravy s Emery Smithem nás berou hlouběji do tajných podzemních zařízení v Novém Mexiku, kde mu bylo přiděleno pitvání tkáně podivných těl. Zdá se, že byl k této cestě předurčen od velmi mladého věku. Dovídáme se o jeho prvotních prožitcích s mimozemskými bytostmi, které ho možná připravily na životní práci s cizími bytostmi. Jak se dostáváme hlouběji do jeho příběhu, získáváme detaily v rámci zařízení, kde pracoval, místních technologií a bezpečnostních procedur pro vchod a východ ze základny. Důležitost těchto opatření byla očividná při děsivé události, kdy z onoho zařízení uteklo něco nebezpečného.


Původně jsme měli na devátou sérii čekat až do 15. prosince 2017, ale nakonec náš den „D“ nastal podstatně dříve. V důsledku toho se můžete již nějakou dobu dívat na epizody této deváté série zjevně nejoblíbenějšího dokumentárního seriálu, který v české verzi vysíláme již přes dva roky a který se jmenuje „Odhalený Vesmír“.

A tak doufáme, že jednotlivé epizody této deváté série vás zaujmou minimálně stejným způsobem, jako ty předešlé. Naše pokračující rozpravy s Emery Smithem nás berou hlouběji do tajných podzemních zařízení v Novém Mexiku, kde mu bylo přiděleno pitvání tkáně podivných těl. Zdá se, že byl k této cestě předurčen od velmi mladého věku.

Dovídáme se o jeho prvotních prožitcích s mimozemskými bytostmi, které ho možná připravily na životní práci s cizími bytostmi. Jak se dostáváme hlouběji do jeho příběhu, získáváme detaily v rámci zařízení, kde pracoval, místních technologií a bezpečnostních procedur pro vchod a východ ze základny. Důležitost těchto opatření byla očividná při děsivé události, kdy z onoho zařízení uteklo něco nebezpečného.

Takže pojďme se podívat na šestou epizodu IX. série,  jež se jmenuje "Technologie tajné základny" a která je součástí seriálu "Odhalený Vesmír". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v pátek 19. 1. 2018.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 614x (dnes: 5x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics