Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

VZOREC ZDRAVÍ: CO VÁM DOKTOŘI NEŘÍKAJÍ S LYNNE McTAGGARTOVOU, 2. ČÁST

11.01.18   Redakce
Redakce

V druhé polovině rozhovoru s novinářkou a obhájkyní zdraví  Lynne McTaggartovou se pustíme do některých větších problémů okolo dnešní mainstreamové lékařské komunity. McTaggartová má ke zdraví ucelený přístup, věnuje se tématům, jako je rakovina prsu, kontroverzní rozhodnutí Angeliny Jolie, význam genetických ukazatelů a skryté pravdy za vakcínami. Lynne McTaggartová je investigativní novinářka, autorka a mluvčí, jejíž přednášky a semináře transformovaly životy tisíců lidí po celém světě. Je také uznávanou hlasatelkou a objevila se v mnoha národních televizích a rádiových pořadech. Charakteristickým znakem její práce je vyčerpávající výzkum produkující vědou podložené objevy ve světě vědy, duchovna a zdraví.


Po delší přestávce, se opět vracíme k poměrně hodně zajímavému seriálu dokumentů, které v české verzi vysíláme pod názvem "Vzorec zdraví". Oblast alternativního medicínského přístupu k lidskému organismu, včetně psychické a mentální oblasti, je v současné hektické době, velmi preferovanou záležitostí.

Věříme, že další nová témata pro Vás milí diváci budou obohacujícím zdrojem inspirace. Pořadem provází a se svými hosty si povídá, nám již dobře známá moderátorka Regina Meredith.

V druhé polovině rozhovoru s novinářkou a obhájkyní zdraví  Lynne McTaggartovou se pustíme do některých větších problémů okolo dnešní mainstreamové lékařské komunity. McTaggartová má ke zdraví ucelený přístup, věnuje se tématům, jako je rakovina prsu, kontroverzní rozhodnutí Angeliny Jolie, význam genetických ukazatelů a skryté pravdy za vakcínami.

Lynne McTaggartová je investigativní novinářka, autorka a mluvčí, jejíž přednášky a semináře transformovaly životy tisíců lidí po celém světě. Je také uznávanou hlasatelkou a objevila se v mnoha národních televizích a rádiových pořadech. Charakteristickým znakem její práce je vyčerpávající výzkum produkující vědou podložené objevy ve světě vědy, duchovna a zdraví.

Pojďme se společně podívat na čtyřicátou epizodu  I. série s názvem „Co vám doktoři neříkají s Lynne McTaggartovou, 2. část", která je součástí seriálu "Vzorec zdraví". Hledejte v novinkách nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA - VIDEA".

 Další epizoda by měla vyjít  18. 1. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 5.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 487x (dnes: 3x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics