Kozoroh   20.1.2018   Ilona

HLUBOKÝ VESMÍR: MIMOZEMSKÉ PŮVODY GNOSTICISMU

10.01.18   Redakce
Redakce

Celosvětová revoluce pramenící v gnostické představě již probíhá, jak starověká zakázaná učení pomalu pronikají do masového přemýšlení. V roce 1945 došlo k objevu v egyptském Nag Hammádí, jenž přepsal historii a osud lidstva. Tyto starověké svitky nabízejí odlišný příběh o našem původu a zvýrazňují cestu pro duchovní evoluci, která ohrožuje samotné základy mocenské elity. Náš panel expertů zkoumá mimozemské původy gnosticismu, odhaluje démonické síly podprahově ovlivňující lidské civilizace od našeho počátku. Také nám říkají, jak dosáhnout stavu sebeuvědomění skrze průchod nebeskými sférami a jak se přeměnit na bytosti světla.


Vážení diváci české verze TV Gaia. Jako novinku pro sychravé listopadové a prosincové večery jsme pro vás připravili druhou sérii oblíbeného dokumentárního seriálu "Hluboký vesmír". Ti, kteří si u nás předplácí hosting již delší dobu, si asi budou dobře pamatovat na některé epizody z první série. Mimoto máte možnost si je kdykoliv znovu shlédnout a oživit si tak paměť.

Z hlediska koncepce obsahu, je však druhá série nastavená trochu jiným a my zde v redakci doufáme, že ještě poutavějším způsobem. Dovolte nám tedy popřát mnoho hezkých, ale i poučných zážitků při sledování připravovaných epizod. Celosvětová revoluce pramenící v gnostické představě již probíhá, jak starověká zakázaná učení pomalu pronikají do masového přemýšlení. V roce 1945 došlo k objevu v egyptském Nag Hammádí, jenž přepsal historii a osud lidstva.

Tyto starověké svitky nabízejí odlišný příběh o našem původu a zvýrazňují cestu pro duchovní evoluci, která ohrožuje samotné základy mocenské elity. Náš panel expertů zkoumá mimozemské původy gnosticismu, odhaluje démonické síly podprahově ovlivňující lidské civilizace od našeho počátku. Také nám říkají, jak dosáhnout stavu sebeuvědomění skrze průchod nebeskými sférami a jak se přeměnit na bytosti světla.

Takže pojďme se podívat na desátou epizodu II. série,  jež se jmenuje "Mimozemské původy gnosticismu" a která je součástí seriálu "Hluboký Vesmír". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít ve středu 17. 1. 2018.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 853x (dnes: 5x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics